به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیین گرامیداشت روز «شهید» و بهره‌برداری از طرح‌های فرهنگی، اقتصادی، عمرانی و مسکونی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان‌های تهران، کرمانشاه، مرکزی و ایلام امروز با حضور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد. سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید در کرمانشاه کار احداث مرکز تولید و تکثیر […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، آیین گرامیداشت روز «شهید» و بهره‌برداری از طرح‌های فرهنگی، اقتصادی، عمرانی و مسکونی بنیاد شهید و امور ایثارگران در استان‌های تهران، کرمانشاه، مرکزی و ایلام امروز با حضور رئیس جمهور از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

سازمان اقتصادی کوثر وابسته به بنیاد شهید در کرمانشاه کار احداث مرکز تولید و تکثیر دام اصلاح شده سپیدان کوثر کرمانشاه در بخش دینور در زمینی به مساحت ۴۲ هکتار با ظرفیت ۱۸ هزار راس دام را برعهده داشته که دقایقی پیش به دستور رئیس جمهور به بهره‌برداری رسید.

این مرکز در مرحله اول، فعالیت خود را با ظرفیت ۵ هزار راس دام آغاز می‌کند و تا پایان سال آینده ظرفیت آن تکمیل و به ۱۸ هزار راس خواهد رسید.

برای ایجاد این مجموعه تاکنون ۵۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده که ۱۵ میلیارد آن از محل تسهیلات بانکی تامین شده و تا ۱۰۰ میلیارد تومان افزایش خواهد یافت، اشتغالزایی این مجموعه نیز را در فاز اول ۴۰ نفر که در فازهای بعدی تا ۱۶۰ نفر افزایش می یابد

انتهای پیام/پ

 


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کیفرخواست قاتل شهید نظری صادر شد/ متهم در کرمانشاه محاکمه می‌شود