جلیل بالایی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با پایان روز دوم ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای شهر در استان کرمانشاه، ثبت نام ۱۰۳ داوطلب شرکت در انتخابات شورای شهر در استان کرمانشاه نهایی شده است که از این تعداد ۱۱ نفر خانم و ۹۲ نفر آقا هستند. وی […]

جلیل بالایی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با پایان روز دوم ثبت نام از داوطلبان انتخابات شوراهای شهر در استان کرمانشاه، ثبت نام ۱۰۳ داوطلب شرکت در انتخابات شورای شهر در استان کرمانشاه نهایی شده است که از این تعداد ۱۱ نفر خانم و ۹۲ نفر آقا هستند.

وی با اشاره به اطلاعات افراد ثبت نام شده، افزود: ۶۷ درصد داوطلبان دارای مدرک کارشناسی، ۲۴ درصد کارشناسی ارشد و ۹ درصد فوق دیپلم و دیپلم هستند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه با اشاره به سابقه حضور در شورای اسلامی شهر در برخی از ثبت نام کنندگان، تصریح کرد: ۱۸ درصد ثبت نام کنندگان دارای سابقه عضویت در شوراها هستند.

وی با اشاره به عدم تمدید مهلت ثبت نام از داوطلبان خواست در اولین فرصت ممکن برای ثبت نام اقدام کنند و ثبت نام خود را به روزهای آخر مهلت اعلام شده موکول نکنند.

بالایی به لزوم داشتن گواهی عدم سو پیشینه برای ثبت نام کنندگان اشاره کرد و گفت: کلیه داوطلبین در اولین فرصت ممکن نسبت به دریافت گواهی عدم سو پیشینه اقدام و سپس بر اساس اطلاعیه شماره هفت بر اساس یکی از روش‌های اعلام شده برای ثبت نام اقدام کنند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
انجام ۱۲ هزار و ۴۰۷ پروژه مختلف در راستای محرومیت‌زداییکرمانشاه