حجت الاسلام محمد صالحی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به آغاز سال نو و خریدهای شب عید اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه امسال طرح «تبرکات مهدوی» که از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور ایجاد شده است را برای دومین بار متوالی در […]

حجت الاسلام محمد صالحی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: با توجه به آغاز سال نو و خریدهای شب عید اداره کل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه امسال طرح «تبرکات مهدوی» که از سوی سازمان اوقاف و امور خیریه کشور ایجاد شده است را برای دومین بار متوالی در سطح این استان اجرا می‌کند.

وی افزود: این طرح خیرخواهانه و خداپسندانه در راستای ترویج فرهنگ انتظار مهدوی و نیز ایجاد بسترهای مناسب برای مشارکت و بسیج عمومی مردم در مباحث امدادی و خدماتی به قشرهای کم درآمد

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه تصریح کرد: طرح «تبرکات مهدوی» از سیزدهم ماه مبارک رجب همزمان با ولادت امیرالمومنین (ع) آغاز و تا ۱۲ فروردین ماه ۱۴۰۰ مصادف با نیمه شعبان در سطح کشور و استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

حجت الاسلام صالحی در ادامه سخنان خود اظهار داشت: اداره کل اوقاف و امور خیریه خود تمام توان خود را در بحث خدمت به اقشار آسیب پذیر هزینه می‌کند و در این راستا در طول سال جاری برنامه‌های بسیاری در بحث امدادرسانی داشته است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه عنوان کرد: امسال در طرح «تبرکات مهدوی» بیش از ۳ هزار جفت کفش در بین دانش آموزان بی بضاعت استان کرمانشاه توزیع می‌شود.

حجت الاسلام صالحی در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: در کنار توزیع این تعداد کفش در بین دانش آموزان بی بضاعت، بسته‌های معیشتی، غذایی، آجیل و… نیز بین این اقشار به صورت رایگان توزیع می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
زمان برگزاری انتخابات فدراسیون جهانی وزنه‌برداری تغییر کرد