به گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر امروز با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور و حضور هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، طرح تولید و تکثیر دام اصلاح شده با ظرفیت ۱۸ هزار رأس در بخش دینور افتتاح و به بهره برداری رسید. در این مراسم که امروز همزمان با آئین افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های بنیاد شهید […]

به گزارش خبرنگار مهر، پیش از ظهر امروز با حضور ویدئو کنفرانسی رئیس جمهور و حضور هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه، طرح تولید و تکثیر دام اصلاح شده با ظرفیت ۱۸ هزار رأس در بخش دینور افتتاح و به بهره برداری رسید.

در این مراسم که امروز همزمان با آئین افتتاح طرح‌ها و پروژه‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد طرح تولید و تکثیر دام اصلاح شده در بخش دینور به مساحت ۴۲ هکتار به عنوان دومین مرکز استان کرمانشاه در فاز اول افتتاح شد که با تکمیل زنجیره ارزش امکان بهره مندی بیشتر از ظرفیت ایجاد شده فراهم می‌شود.

برای ایجاد این مجموعه تاکنون ۵۵ میلیارد تومان سرمایه‌گذاری شده که ۱۵ میلیارد آن از محل تسهیلات بانکی تأمین شده و تا ۱۰۰ میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.

طرح تولید و تکثیر دام اصلاح شده در بخش دینور باعث اشتغالزایی ۴۰ نفر در فاز نخست خواهد شد و در فازهای بعدی تا ۱۶۰ نفر افزایش خواهد یافت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
صبحانه را به هیچ وجه نباید حذف کرد