فرحناز محمدی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: سالمندان بنا بر شرایط ویژه و آسیب پذیری بیشتر در معرض شیوع ویروس کرونا در اولویت واکسیناسیون قرار دارند. وی افزود: بر اساس هماهنگی صورت گرفته به زودی این گروه از مددجویان در مقابل ویروس کرونا واکسینه خواهند شد. مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه تصریح […]

فرحناز محمدی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: سالمندان بنا بر شرایط ویژه و آسیب پذیری بیشتر در معرض شیوع ویروس کرونا در اولویت واکسیناسیون قرار دارند.

وی افزود: بر اساس هماهنگی صورت گرفته به زودی این گروه از مددجویان در مقابل ویروس کرونا واکسینه خواهند شد.

مدیرکل بهزیستی استان کرمانشاه تصریح کرد: در مرحله نخست، واکسن کرونا به ۴۳۵ سالمند و مراقبین آنها در مراکز شبانه روزی کرمانشاه تزریق خواهد شد.

وی ادامه داد: در مراحل بعدی دیگر مددجویان بهزیستی کرمانشاه اعم از بیماران روان و افراد دارای معلولیت جسمی و ذهنی نیز در این طرح واکسینه خواهند شد.

محمدی با اشاره به آمار پایین ابتلاء به ویروس کرونا در مراکز نگهداری استان کرمانشاه، خاطرنشان کرد: مراکز نگهداری در استان کرمانشاه جز مراکزی بودند که کمترین آمار مبتلا به ویروس کرونا و یا فوتی را در بین استان‌های کشور داشته و امیدواریم که بتوانیم روند چرخه ویروس را به طور کامل در مراکز نگهداری کنترل کنیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پرونده فرزاد حاتمی در پرسپولیس بسته شد