سرویس کرمانشاه _ بهرام درویشی در گفتگو با خبرنگار کردپرس گفت: طرح بزرگ انتقال آب از چشمه هانی‌کوان به شهر پاوه طی دو سال اخیر یک جهش مناسب داشته و ۴۵ درصد از پروژه طی دو سال اخیر انجام شده است. مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه گفت: پروژه انتقال آب از هانی‌کوان به پاوه […]

۴۵ درصد از پروژه بزرگ انتقال آب به پاوه طی دو سال اخیر انجام شد / آب سالم و باکیفیت به مردم پاوه تحویل می‌دهیم

سرویس کرمانشاه _ بهرام درویشی در گفتگو با خبرنگار کردپرس گفت: طرح بزرگ انتقال آب از چشمه هانی‌کوان به شهر پاوه طی دو سال اخیر یک جهش مناسب داشته و ۴۵ درصد از پروژه طی دو سال اخیر انجام شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه گفت: پروژه انتقال آب از هانی‌کوان به پاوه یک طرح بسیار بزرگ و مهم برای تامین آب شرب این شهر محسوب می‌شود که اجرای آن ۱۰ سال به طول کشیده است.

وی با تاکید بر اینکه پروژه در دو سال اخیر یک جهش بسیار مناسب داشته است‌ در ادامه افزود: این پروژه تا سال ۹۸ این پروژه از ۴۵ درصد پیشرفت برخوردار بوده و در سال های ۹۸ و ۹۹ نیز ۴۵ درصد دیگر پیشرفت داشته است. 

درویشی یادآور شد: در ۸۹ تا ۹۸ حدود ۴۵ میلیارد تومان اعتبار صرف اجرای این پروژه شده است ولی از سال ۹۸ تاکنون، ۴۵ میلیارد تومان دیگر برای تکمیل آن هزینه شده است. 

وی گفت: بخش اساسی پروژه به اتمام رسیده است و ۲۰ هزار مکعب آب به خط سراب هولی پاوه منتقل شده است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه عنوان کرد: مخزن سراب هولی تخلیه، شستشو و کاملا استانداردسازی شده و کاملا آماده بهره برداری است.

وی با تاکید بر اینکه آب منطقه‌ای به دنبال تحویل آب باکیفیت و سالم به مردم پاوه است در ادامه عنوان کرد: هفته قبل امکان تحویل آب به خط انتقال وجود داشت ولی در حال انجام آخرین آزمایشات کیفی هستیم تا آب باکیفیت و سالم به مردم تحویل داده ‌شود‌.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هشدار پلیس پیشگیری کرمانشاه در مورد شرکت‌های خدماتیغیرمجاز