مالک باشگاه خیبر خرم آباد گفت: در مدت زمان نقل و انتقالات با جذب شش بازیکن، انتظارات سرمربی تیم را برآورده کرده و با یک تیم کامل تر و باتجربه تر، نیم فصل دوم را آغاز خواهیم کرد. تا هفدهم فروردین ماه نیز می توانیم دو بازیکن دیگر را جذب کنیم، که قطعا از این […]

مالک باشگاه خیبر خرم آباد گفت: در مدت زمان نقل و انتقالات با جذب شش بازیکن، انتظارات سرمربی تیم را برآورده کرده و با یک تیم کامل تر و باتجربه تر، نیم فصل دوم را آغاز خواهیم کرد. تا هفدهم فروردین ماه نیز می توانیم دو بازیکن دیگر را جذب کنیم، که قطعا از این سهمیه استفاده می کنیم.

دکتر مسعود عبدی افزود: در نیم فصل اول آن طور که هواداران توقع داشتند، نتایج مطلوبی کسب نکردیم، اما در نقل و انتقالات موفق عمل کردیم، و بازیکنان کارنامه داری جذب کرده ایم‌. خوشبختانه با صحبت های انجام شده و حسن اعتماد آقای ویسی برای فصل آینده با ایشان به توافق رسیدیم. ما برنامه بلند مدتی مد نظرمان است، و با هدف و استراتژی به آینده بسیار امیدواریم.

وی ادامه داد: برای تعطیلات نیم فصل، با درخواست کادر فنی، یک اردوی خوب را در تهران را در نظر گرفته ایم. در این اردو دو بازیکن جدید نیز به جمع بازیکنان اضافه خواهند شد، تا در کنار بازیکنان جوان و آینده دارمان، نیم فصل دوم را با قدرت شروع کنیم.

دکتر عبدی تصریح کرد: جا دارد از کمک های آقای مهرداد خادمی در فصل نقل و انتقالات تشکر کنم. ایشان یک خیبری واقعی هستند.

مالک باشگاه خیبر خرم آباد یادآور شد: با بازیکنانی که یک فصل یا ما قرارداد بسته اند، وارد مذاکره شده ایم، و با تمدید قرارداد بازیکنان قصد داریم، تیم با تمرکز و آرامش بیشتری به مسابقات ادامه دهد.

وی گفت: برای استفاده هواداران مان و مردم لرستان طی روزهای آینده فروشگاه ورزشی خیبر را افتتاح خواهیم کرد، در فاز بعدی راه اندازی اپلیکیشن خیبر را مد نظر قرار داده ایم. بی تردید جز محدود تیم های لیگ یکی هستیم که در راستای ایجاد ساختار حرفه ای ، هدف مند در حال تلاش و اجرایی کردن برنامه های مان هستیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۳۰ درصد جمعیت شهر کرمانشاه حاشیه‌نشین هستند