سرویس کرمانشاه _ مسئول پیگیری های ویژه استاندار به سلام پاوه گفت؛ طی روزها و ماههای گذشته با پیگیریهای مستمر استاندار محترم فشار کاری زیادی روی مسئولین این پروژه بود که باید از آنها تشکر نمود. به گزارش کردپرس؛ سید علاءالدین حیدری گفت: آب شرب پاوه در وضعیت بحران بود و لحظه ای درنگ جایز […]

سرانجام آب هانه کوان به پاوه رسید

سرویس کرمانشاه _ مسئول پیگیری های ویژه استاندار به سلام پاوه گفت؛ طی روزها و ماههای گذشته با پیگیریهای مستمر استاندار محترم فشار کاری زیادی روی مسئولین این پروژه بود که باید از آنها تشکر نمود.

به گزارش کردپرس؛ سید علاءالدین حیدری گفت: آب شرب پاوه در وضعیت بحران بود و لحظه ای درنگ جایز نبود.

وی افزود: هر چند این آب باید زودتر از اینها به پاوه می رسید اما مشکلات سر راه خط انتقال موجبات تاخیر شد.

حیدری افزود: از دیروز اقدامات کنترل کیفیت و آزمایشات سلامت بهداشتی آب از طرف دستگاههای مربوطه شروع و امیدواریم در اسرع وقت پس از تست های لازم آب در شبکه توزیع و خانه های مردم شریف پاوه قرار گیرد.

حیدری ادامه داد و گفت: تاکیدات جناب مهندس بازوند همه مدیران مرتبط با این پروژه بطور شبانه روزی پای کار بوده و تا رفع مشکل آب شرب پاوه کوتاهی نخواهد شد.

وی در پایان از درویشی مدیرعامل آب منطقه ای استان و کاکاوند مدیرعامل آب و فاضلاب استان بابت تلاشهای مستمر و فراوان آنها در ماهها و روزهای اخیر تشکر کرد.

حیدری همچنین گفت؛باید به نوبه خودم از مردم مقاوم و صبور پاوه هم بابت تحمل شرایط سخت کم آبی هم عذرخواهی کنم و هم تشکر ویژه ای داشته باشم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۴۴۲ میلیارد تومان در پروژه‌های گردشگری منطقه اوراماناتسرمایه گذاری شده است