به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرمانشاه، سرعت غیرمجاز راننده مینی‌بوس در گردنه چهارزبر محور کرمانشاه – اسلام‌آباد غرب صبح امروز سبب واژگونی این دستگاه و مصدوم شدن تعدادی از مسافران شد که براساس اعلام فوریت‌های پزشکی ۱۱ نفر و براساس اعلام پلیس راه هفت نفر عنوان شده است. سرهنگ محمد حیدری رئیس پلیس راه استان کرمانشاه […]

به گزارش خبرگزاری تسنیم از  کرمانشاه، سرعت غیرمجاز راننده مینی‌بوس در گردنه چهارزبر محور کرمانشاه – اسلام‌آباد غرب صبح امروز سبب واژگونی این دستگاه و مصدوم شدن تعدادی از مسافران شد که براساس اعلام فوریت‌های پزشکی ۱۱ نفر و براساس اعلام پلیس راه هفت نفر عنوان شده است.

سرهنگ محمد حیدری رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به اینکه واژگونی این دستگاه مینی‌بوس در محور اسلام‌آباد غرب سبب مصدوم شدن هفت نفر از مسافران شده است اظهار داشت: مصدومان این حادثه توسط نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

وی وقوع این حادثه را سرعت غیرمجاز راننده مینی‌بوس و ناتوانی در کنترل وسیله نقلیه عنوان کرد و گفت: عصر روز گذشته نیز بر اثر واژگونی یک دستگاه خودرو پیکان در محور فرعی شهر بیلوار، راننده آن جان خود را از دست داد.

براساس اعلام فوریت‌های پزشکی استان کرمانشاه ۱۱ نفر مصدوم حادثه به بیمارستان اسلام‌آباد غرب منتقل شده‌اند.

ظهر امروز نیز در سانحه دیگری در محور سنقر و کلیایی رخ داد که در این سانحه در روستای چشمه بهاالدین سه نفر مصدوم و دو نفر فوت شدند که مصدومان به بیمارستان سنقر و کلیایی منتقل شدند.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه با اشاره به بارندگی در تمامی محورها از رانندگان خواست ضمن اجتناب از سفرهای غیرضروری، حتما مقررات رانندگی را رعایت و از سبقت و سرعت غیرمجاز خودداری کنند.

انتهای پیام/۸۳۲/ش

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مرکز علمی کاربردی انتظامی کرمانشاه دانشجو می‌پذیرد