آخرین اخبار

۵ میلیاردتومان تخفیف بهای انرژی مصرفی برای صنایع سنگین غرب کشور

دی ۲۰, ۱۳۹۹

5 میلیاردتومان تخفیف بهای انرژی مصرفی برای صنایع سنگین غرب کشور

سرویس کرمانشاه _ مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب از اعمال بیش از ۵۲ میلیارد ریال تخفیف در قبوض انرژی مصرفی مشترکین صنایع سنگین این شرکت در استان‌های کرمانشاه، کردستان و ایلام که در طرح‌های پاسخگویی بار سال ۱۳۹۹ با این شرکت همکاری و مشارکت داشتند، خبر داد.

به گزارش کردپرس ، علی اسدی مدیرعامل این شرکت گفت: بر اساس بخشنامه ابلاغی مدیرکل دفتر مدیریت مصرف و خدمات مشترکین شرکت توانیر و به‌منظور کاهش پیک بار، به مشترکین صنایع سنگین که در طرح‌های اوج بار و ذخیره عملیاتی بیشترین همکاری را با شرکت‌های برق منطقه‌ای داشته باشند، شامل اعمال تخفیف در قبوض انرژی مصرفی می‌شوند.

وی افزود: بر همین اساس، بخشنامه مذکور به ۲۱ مشترک صنعتی حوزه تحت سرپرستی در استان‌های کرمانشاه، کردستان و ایلام ابلاغ و نسبت به امضای تفاهم‌نامه فی‌مابین با ۱۱ شرکت از ۲۱ شرکت مذکور اقدام شد.

 اسدی گفت: پس از گذر از پیک بار در سال ۱۳۹۹ و بر اساس محاسبات سامانه مدیریت پیک بار کشور(سمپ)، نسبت به شناسایی مشترکین صنایع سنگین که بیشترین همکاری را با شرکت برق منطقه‌ای غرب داشتند، اقدام و میزان تخفیف بهای انرژی مصرفی آنها محاسبه و در قبوض این صنایع اعمال شد.

مدیرعامل شرکت برق منطقه ای غرب خاطرنشان ساخت: شرکت‌های سیمان سامان غرب، صنایع سیمان غرب، پتروشیمی بیستون(مشعلداران) و ذوب آهن بیستون در استان کرمانشاه، شرکت سیمان کردستان در استان کردستان و شرکت‌های سیمان ایلام و آب منطقه‌ای ایلام(سد کنگیر) در استان ایلام شرکت‌هایی بودند که بیشترین همکاری را در طرح کاهش پیک بار با این شرکت داشتند.

 اسدی اظهار داشت: در مجموع بیش از ۵۲ میلیارد و ۹۵۷ میلیون ریال تخفیف در قبوض انرژی مصرفی صنایع سنگین حوزه تحت سرپرستی اعمال شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کاهش دما و بارش برف و باران در نقاط مختلف کرمانشاه

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای غرب در پایان گفت: از همکاری مشترکین صنایع سنگین با این شرکت که به‌منظور تأمین برق مطمئن و پایدار برای مشترکین خانگی، مراکز خدماتی، بیمارستانها و سایر مراکز حساس صورت گرفته مدیران این صنایع صمیمانه قدردانی می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×