هوشنگ بازوند جمعه شب در نشست ستاد تنظیم بازار که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهارداشت: به مردم استان این نوید را می دهم که هیچ‌ نگرانی برای تامین کالا در کرمانشاه احساس نمی شود. وی با اشاره به اینکه در روزهای اخیری مقداری قیمت مرغ در بازار افزاش پیدا کرده است، افزود: مشکلاتی در […]

هوشنگ بازوند جمعه شب در نشست ستاد تنظیم بازار که در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهارداشت: به مردم استان این نوید را می دهم که هیچ‌ نگرانی برای تامین کالا در کرمانشاه احساس نمی شود.

وی با اشاره به اینکه در روزهای اخیری مقداری قیمت مرغ در بازار افزاش پیدا کرده است، افزود: مشکلاتی در سیستم توزیع مرغ بود که فردا حل می شود.

استاندار کرمانشاه گفت: از روز یکشنبه مرغ با قیمت ۲۰ هزار و ۴۰۰ تومان در بازار توزیع می شود و با هر کسی که بیشتر از این قیمت بفروشد برخورد می شود.

بازوند یادآور شد: زنجیره توزیع گوشت مرغ از مرغداری تا مراکز توزیع در استان با مشکلاتی روبه رو است که در سریع ترین زمان ممکن اصلاح خواهد شد.

وی تاکید کرد: از فردا بازرسان سازمان صنعت، معدن و تجارت و سازمان تعزیرات حکومتی با دقت بیشتری بر بازار و زنجیره تهیه و توزیع محصول نظارت و با متخلفان برخورد خواهند کرد.

استاندار کرمانشاه همچنین به بازار میوه شب عید نیز اشاره کرد و گفت میوه به اندازه کافی در بازار وجود دارد و به زودی نیز میوه مورد نیاز در انبارها ذخیره خواهد شد و هیچ نگرانی در رابطه با تامین میوه شب عید وجود نداشته باشد

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
مختومه شدن بیش از ۱۰۰ هزار پرونده در شورا‌های حل اختلافکرمانشاه