به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،   آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های  نماز جمعه کرمانشاه به سالروز تاسیس بنیاد شهید و روز شهدا اشاره کرد و اظهار داشت: بدون شک انقلاب اسلامی ما مدیون خون شهیدان بزرگی است که جان خود را برای دفاع از انقلاب و اسلام به خطر انداختند. او با […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،   آیت‌الله مصطفی علما در خطبه‌های  نماز جمعه کرمانشاه به سالروز تاسیس بنیاد شهید و روز شهدا اشاره کرد و اظهار داشت: بدون شک انقلاب اسلامی ما مدیون خون شهیدان بزرگی است که جان خود را برای دفاع از انقلاب و اسلام به خطر انداختند.

او با بیان اینکه زنده نگه داشتن نام شهدا یک ضرورت است، بیان کرد: باید هرچه در توان داریم به کار گیریم تا فرهنگ ایثار و منش شهدا به نسل جوان منتقل شود.

امام جمعه کرمانشاه افزود: امروز تمام ما وظیفه داریم که برای دفاع از ارزش‌ها و حفظ آرمان‌های شهدا و انقلاب در میدان باشیم.

آیت الله علما، همچنین با اشاره به فرا رسیدن سالروز بمباران شیمیایی حلبچه گفت: جنایت صدام علیه مردم مظلوم حلبچه هیچ گاه از یاد نخواهد رفت و تاریخ از این دیکتاتور همیشه به زشتی یاد خواهد کرد.

او همچنین به ضرورت رعایت  دستورهای بهداشتی و مقابله با بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند حفظ دستورهای بهداشتی و جلوگیری از شیوع این ویروس منحوس یک وظیفه همگانی است و همه باید در این زمینه کوشا باشیم.

نماینده، ولی فقیه در کرمانشاه گفت: باید هر چه در توان داریم به کار گیریم تا از به اوج رسیدن مجدد بیماری کرونا در کشور جلوگیری شود، زیرا در صورت اوج‌گیری مجدد کرونا بدون شک جامعه خسارت‌های مالی و جانی بسیاری متحمل خواهد شد.

انتهای  پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
قصرشیرین استان کرمانشاه "منطقه آزاد تجاری"شد