به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، مراسم پایانی پویش مطالعاتی شرح دلبری به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) و همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار شد. معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه‌های استان کرمانشاه گفت: در این پویش شرکت کنندگان با کمک از کتاب شرح دلبری، احساس خود را […]

به گزارش خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، مراسم پایانی پویش مطالعاتی شرح دلبری به مناسبت مبعث پیامبر اکرم (ص) و همزمان با سالروز تاسیس نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور برگزار شد.

معصومه حسنی خونسار، مدیرکل کتابخانه‌های استان کرمانشاه گفت: در این پویش شرکت کنندگان با کمک از کتاب شرح دلبری، احساس خود را نسبت به وصیت نامه سردار سلیمانی در یک جمله بیان کرده و به دبیرخانه ارسال کردند.

او  افزود: پس از بررسی جملات دریافتی، از ۱۶ نفر از برگزیدگان توسط دستگاه‌های مشارکت کننده تقدیر شد.

حسنی خونسار بیان داشت: در نشست نهایی از ۸ نفر از برگزیدگان با اهدای هدایای نقدی که توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی و سازمان فرهنگی هنری شهرداری کرمانشاه تهیه شده بود تقدیر به عمل آمد.

همچنین بر اساس توافق انجام شده از ۱۰ برگزیده دیگر توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) و نیروگاه برق زاگرس و سازمان بسیج رسانه جداگانه تقدیر خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان کرمانشاه گفت: این برنامه نمونه خوبی از همکاری بین دستگاه‌ها  برای توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی در میان مردم و تعامل آن‌ها با هم، برای اجرای یک برنامه مشترک است که جا دارد از همه مدیران دستگاه‌ها و نهاد‌های یادشده و همچنین دبیرخانه آستان قدس رضوی و آموزش و پرورش استان کرمانشاه تشکر ویژه داشته باشیم.

کتاب «شرح دلبری»، شرحی بر وصیت نامه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، به قلم حجت‌الاسلام والمسلمین تولایی است.

او همچنین گفت: کتاب شرح دلبری به فهم عمیق وصیت نامه معنوی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی کمک زیادی می‌کند که امیدوارم دوستداران آن شهید آسمانی مطالعه این اثر را در برنامه مطالعاتی خود قرار بدهند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
شهروندان دارای عذرشرعی از روزه خواری پرهیز کنند/ برخورد پلیسبا هنجارشکنان

فریبا رضایی، افسانه ارشاپور، زهره شهبازی، لیلا شهبازی، زهرا هاشمی، اکرم شادمانی، رسول طاهری، میترا کرجی، فرشاد جمشیدی، طیبه نعمتی، طیبه بسطامی، زینب خاکی، فاطمه فتاحی، شهلا سلیمانی، امیرحسین ویس مریدی، مریم اسدی با اهدای لوح یادبود و جوایز تقدیر شد.

انتهای پیام/ز