به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، ابراهیم شکیبا  اظهار کرد: خانم مبتلا به ویروس جهش یافته کرونا انگلیسی که اولین مورد شناسایی کرونا انگلیسی در کرمانشاه بود، ۲ فرزندش نیز مثبت انگلیسی شناسایی شدند که همه آن‌ها سرپایی هستند و بستری نشده‌اند و برای ۲۰۰ نفر از اطرافیان بیماران رهگیری و نمونه […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، ابراهیم شکیبا  اظهار کرد: خانم مبتلا به ویروس جهش یافته کرونا انگلیسی که اولین مورد شناسایی کرونا انگلیسی در کرمانشاه بود، ۲ فرزندش نیز مثبت انگلیسی شناسایی شدند که همه آن‌ها سرپایی هستند و بستری نشده‌اند و برای ۲۰۰ نفر از اطرافیان بیماران رهگیری و نمونه گیری انجام شده است.

او با اشاره به مورد دیگر ابتلاء به این ویروس جهش یافته، افزود: مرد بیمار دیگری که در حال حاضر در بیمارستان بستری است و جواب تست کرونا انگلیسی آن مثبت بوده، برای ۳۰ نفر از اطرافیان بیمار رهگیری و نمونه گیری انجام شده که موردی شناسایی نگردیده است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه بیان کرد: تنها مورد فوتی این ویروس جهش یافته در کرمانشاه خانمی بستری بود که در روز ۱۶ اسفند فوت گردید و از ۳۱ نفر از اطرافیان بیمار رهگیری و نمونه گیری انجام شده است.

او ادامه داد: سه خانم مبتلا هر سه سرپایی بوده و بستری نشده‌اند از نظر کرونا انگلیسی مثبت اعلام شدند و اکنون در منزل ایزوله هستند.

شکیبا بیان کرد: مورد دیگر ابتلاء به این ویروس مرد بیمار بستری در شهرستان گیلانغرب بود که از پیگیری و رهگیری اطرافیان و نمونه گیری از ۹۵ نفر از افراد در تماس با وی، سه بیمار کرونا جهش یافته دیگر شناسایی شد، از افراد شناسایی شده یک خانم بستری و یک خانم و آقای دیگر سرپایی هستند.
انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آغاز عملیات اجرایی پروژه ۱۰۶۴واحدی طرح «اقدام ملی تأمینمسکن»