به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، ظهر امروز سردار «جمال سلمانی» در جمع خبرنگاران در این خصوص، اظهار داشت: در راستای اجرای طرح دستگیری محکومین متواری، دستگیری یکی از این افراد در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.  وی ادامه داد: این متهم ۳۴ ساله بود که به اتهام ۳ فقره سرقت مسلحانه، پوشیدن لباس […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، ظهر امروز سردار «جمال سلمانی» در جمع خبرنگاران در این خصوص، اظهار داشت: در راستای اجرای طرح دستگیری محکومین متواری، دستگیری یکی از این افراد در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. 

وی ادامه داد: این متهم ۳۴ ساله بود که به اتهام ۳ فقره سرقت مسلحانه، پوشیدن لباس نظامی، حمل و نگهداری سلاح غیرمجاز و … به ۲۹ سال و ۶ ماه زندان محکوم شده بود. 

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه افزود: این فرد که از سال ۱۳۹۲ متواری بود سرانجام با اقدامات اطلاعاتی کاراگاهان پلیس آگاهی مخفیگاهش در یکی از محلات حاشیه‌ای شهر کرمانشاه شناسایی شد. 

سردار سلمانی تصریح کرد: کاراگاهان پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه، مجرم فراری را دستگیر و به مراجع قضائی تحویل دادند. 

وی در پایان با اشاره به زندانی شدن مجرم دستگیر شده، گفت: پلیس با همه توان به مقابله با این افراد می پردازد.

انتهای پیام/ح


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
جدید‌ترین اخبار کرونا در ایران| بیماریابی فعال پاشنه آشیلشکست ویروس منحوس/ فوت ماهانه 4881 نفر /کاهش شهرستان‌های قرمز/ هر 4دقیقه یک مورد فوتی+ نقشه و نمودار