به گزارش خبرگزاری پلیس از کرمانشاه، سردار علی‌اکبر جاویدان در مراسم صبحگاه عمومی پلیس کرمانشاه با تبریک عید مبعث حضرت رسول اکرم (ص) اظهار داشت: از اسفند سال گذشته که شاهد شیوع کرونا در کشور و استان بودیم نیروی انتظامی یکی از دستگاه‌هایی بود که از همان ابتدا پای کار آمد. وی گفت: در طول […]

به گزارش خبرگزاری پلیس از کرمانشاه، سردار علی‌اکبر جاویدان در مراسم صبحگاه عمومی پلیس کرمانشاه با تبریک عید مبعث حضرت رسول اکرم (ص) اظهار داشت: از اسفند سال گذشته که شاهد شیوع کرونا در کشور و استان بودیم نیروی انتظامی یکی از دستگاه‌هایی بود که از همان ابتدا پای کار آمد.

وی گفت: در طول این مدت شاهد اجرای طرح های متعددی برای کنترل و مهار ویروس کرونا بودیم که پلیس با جدیت و موفقیت همه آنها را نظیر محدودیت و ممنوعیت های سفرهای درون و برون استانی، محدودیت طرح تردد شبانه و … به مرحله اجرا درآورد.

وی تصریح کرد: همکاران ما آماده هستند در صورتی که کرمانشاه جزو استان هایی قرار گیرد که سفر به آن بلامانع باشد با همه توان امنیت مسافران نوروزی را تامین کند.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد: تجارب سال‌های گذشته به خوبی نشان داده که استان ما همواره جزو امن‌ترین مناطق برای مسافران نوروزی و مهمانان داخلی و خارجی بوده است و قطعا اگر مبنا بر مجاز بودن سفر به کرمانشاه در نوروز ۱۴۰۰ باشد، نگرانی از بابت تامین امنیت مسافران نخواهیم داشت.

وی یادآوری کرد: در صورتی هم که ستاد ملی مقابله با کرونا مردم عزیز کشور را از سفر به کرمانشاه منع کند همکاران ما خود را موظف به انجام کامل مصوبات این ستاد دانسته و با همه احترامی که برای ملت شریف ایران اسلامی قائل است از ورود آن‌ها به منظور حفظ سلامتی خود آن‌ها و هم استانی‌های کرمانشاهی جلوگیری می‌کند.

جاویدان افزود: همه ما باید در چارچوب مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا حرکت کنیم تا با یاری خداوند شاهد برچیده شدن هرچه زودتر ویروس کرونا و بازگشت شرایط عادی باشیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
یک شهرک صنعتی جدید در سرپل ذهاب راه اندازی می شود

رئیس پلیس استان کرمانشاه در ادامه یکی از برنامه‌های پلیس کرمانشاه برای ایام نوروز را جمع‌آوری معتادان متجاهر از سطح شهرها عنوان کرد و گفت: حضور این افراد چهره زیبای شهرهای ما را مخدوش کرده و حس خوبی را به مردم القا نمی‌کند.

وی تصریح کرد: به همین خاطر طرح برخورد با معتادان و کارتن خواب‌ها و جمع‌آوری آن‌ها در ایام نوروز تشدید شده و این افراد به مراکز ترک اعتیاد و اقامتگاهایی که پیش‌بینی شده منتقل می‌شوند.

جاویدان همچنین از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده چنین افرادی موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس گزارش تا اقدام لازم برای جمع‌آوری آن‌ها انجام شود.

این مقام عالی‌رتبه انتظامی، در بخش پایانی سخنان خود ارتقاء درجه جمال سلمانی، جانشین فرمانده انتظامی استان به سرتیپ دومی را به وی و مجموعه انتظامی کرمانشاه تبریک گفت.

وی خاطرنشان کرد: سردار سلمانی جزو فرماندهان کارآزموده، توانمند و با اخلاقی است که سال‌هاست در مجموعه عظیم نیروی انتظامی منشاء خیر بوده و در طول یک سال و چند ماهی هم که به کرمانشاه آمده اقدامات موثر زیادی انجام داده است.

جاویدان در پایان، گفت: ارتقاء درجه آقای سلمانی وظایف ایشان را بسیار سنگین‌تر از قبل خواهد کرد اما با شناختی که از وی دارم مطئن هستم می‌تواند موفق‌تر از گذشته در راه خدمت به مردم شریف کرمانشاه ظاهر شود.‍

انتهای پیام/پ