رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه بااشاره به آغاز فرآیند انتخابات در کرمانشاه، گفت: با هر اقدام، امکان و ظرفیتی که سبب ایجاد جرم در امر انتخابات شود، با اقدامات پیشگیرانه و قانونی برخورد کنیم. پرویز توسلی زاده در اولین نشست ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی استان که در محل دادگستری کرمانشاه برگزار شد، با تاکید […]

 رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه بااشاره به آغاز فرآیند انتخابات در کرمانشاه، گفت: با هر اقدام، امکان و ظرفیتی که سبب ایجاد جرم در امر انتخابات شود، با اقدامات پیشگیرانه و قانونی برخورد کنیم.

پرویز توسلی زاده در اولین نشست ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی استان که در محل دادگستری کرمانشاه برگزار شد، با تاکید بر هم افزایی تمامی نهادها و ارگانهای دخیل در امر انتخابات و برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و با مشارکت حداکثری، اظهار کرد: صیانت از امر انتخابات به عنوان سند آگاه‌مندی نظام از جمله وظایف است که بر عهده همه ماست و وظیفه داریم از آسیب های احتمالی انتخابات پیشگیری کنیم.

وی افزود: دشمن به دنبال تغییر در باورهای مردم است و هدف گیری باورهای مردم از برنامه های اصلی آنهاست و در این راه با سیاه نمایی و برجسته سازی مشکلات و نایده انگاشتن موفقیت ها، در پی رسیدن به اهداف خود است.

رئیس ستاد پیشگیری از جرائم انتخابات استان تصریح کرد: در مقابل این توطئه های دشمن وظیفه داریم با انجام اقدامات فرهنگی مناسب به مقابله با توطئه ها و تبلیغات شوم دشمنان برویم و با رصد فضاهای مختلف اعم از واقعی و مجازی، اجازه ندهیم عده ای بخواهند امنیت و سلامت انتخابات را دچار آسیب کنند.

وی در ادامه هشدار داد: همه افرادی که در فضای مجازی دست به اقدامات غیرقانونی می زنند باید مسئولیت کار خود را بپذیرند و در این امر با هیچ کس تعارف و تساهلی صورت نخواهد گرفت.

رئیس کل دادگستری استان کرمانشاه با اشاره به مسئولیت های ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی گفت: در نظرداریم با هر اقدام و امکان و ظرفیتی که سبب ایجاد جرم در امر انتخابات شود، با اقدامات پیشگیرانه و قانونی برخورد کنیم و در این دوره بیش از هر دوره ای با کج روی ها مقابله کنیم تا کار به بهترین شکل ممکن انجام شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
یادداشت| وحدت در تاکتیک، آشفتگی در عمل

در ادامه این نشست برخی پیشنهادات از جمله رصد فضای مجازی و تعیین کارگروه برای این موضوع و برخورد با تخلفات و تبلیغات زود هنگام انتخاباتی به عنوان مصوبه اولین جلسه این ستاد تصویب شد./ایسنا