کرمانشاه-پایگاه خبری طلوع- سردار “علی اکبر جاویدان” در مراسم صبحگاه عمومی پلیس کرمانشاه با تبریک عید مبعث حضرت رسول اکرم (ص) اظهار داشت: از اسفند سال گذشته که شاهد شیوع کرونا در کشور و استان بودیم نیروی انتظامی یکی از دستگاه هایی بود که از همان ابتدا پای کار آمد./وی گفت: در طول این مدت شاهد […]

آمادگی پلیس کرمانشاه برای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در ایام نوروز

کرمانشاه-پایگاه خبری طلوع- سردار “علی اکبر جاویدان” در مراسم صبحگاه عمومی پلیس کرمانشاه با تبریک عید مبعث حضرت رسول اکرم (ص) اظهار داشت: از اسفند سال گذشته که شاهد شیوع کرونا در کشور و استان بودیم نیروی انتظامی یکی از دستگاه هایی بود که از همان ابتدا پای کار آمد./وی گفت: در طول این مدت شاهد اجرای طرح های متعددی برای کنترل و مهار ویروس کرونا بودیم که پلیس با جدیت و موفقیت همه آنها را نظیر محدودیت و ممنوعیت های سفرهای درون و برون استانی، محدودیت طرح تردد شبانه و … به مرحله اجرا درآورد./رئیس پلیس کرمانشاه ادامه داد: تجارب سال های گذشته به خوبی نشان داده که استان ما همواره جزو امن ترین مناطق برای مسافران نوروزی و مهمانان داخلی و خارجی بوده است و قطعا اگر مبنا بر مجاز بودن سفر به کرمانشاه در نوروز ۱۴۰۰ باشد، نگرانی از بابت تامین امنیت مسافران نخواهیم داشت./سردار جاویدان افزود: همه ما باید در چارچوب مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا حرکت کنیم تا با یاری خداوند شاهد برچیده شدن هرچه زودتر ویروس کرونا و بازگشت شرایط عادی باشیم.

 فرمانده انتظامی استان از آمادگی کامل و صد درصدی پلیس کرمانشاه برای اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در ایام نوروز ۱۴۰۰ خبر داد و گفت: هر تصمیمی که در حوزه کاری انتظامی اتخاذ شود همکاران ما به صورت کامل آن را اجرایی خواهند کرد.
 سردار “علی اکبر جاویدان” در مراسم صبحگاه عمومی پلیس کرمانشاه با تبریک عید مبعث حضرت رسول اکرم (ص) اظهار داشت: از اسفند سال گذشته که شاهد شیوع کرونا در کشور و استان بودیم نیروی انتظامی یکی از دستگاه هایی بود که از همان ابتدا پای کار آمد.
وی گفت: در طول این مدت شاهد اجرای طرح های متعددی برای کنترل و مهار ویروس کرونا بودیم که پلیس با جدیت و موفقیت همه آنها را نظیر محدودیت و ممنوعیت های سفرهای درون و برون استانی، محدودیت طرح تردد شبانه و … به مرحله اجرا درآورد.
سردار جاویدان تصریح کرد: همکاران ما آماده هستند در صورتی که کرمانشاه جزو استان هایی قرار گیرد که سفر به آن بلامانع باشد با همه توان امنیت مسافران نوروزی را تامین کند.
رئیس پلیس کرمانشاه ادامه داد: تجارب سال های گذشته به خوبی نشان داده که استان ما همواره جزو امن ترین مناطق برای مسافران نوروزی و مهمانان داخلی و خارجی بوده است و قطعا اگر مبنا بر مجاز بودن سفر به کرمانشاه در نوروز ۱۴۰۰ باشد، نگرانی از بابت تامین امنیت مسافران نخواهیم داشت.
وی یادآوری کرد: در صورتی هم که ستاد ملی مقابله با کرونا مردم عزیز کشور را از سفر به کرمانشاه منع کند همکاران ما خود را موظف به انجام کامل مصوبات این ستاد دانسته و بات همه احترامی که برای ملت شریف ایران اسلامی قائل است از ورود آنها به منظور حفظ سلامتی خود آنها و هم استانی های کرمانشاهی جلوگیری می کند.
سردار جاویدان افزود: همه ما باید در چارچوب مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا حرکت کنیم تا با یاری خداوند شاهد برچیده شدن هرچه زودتر ویروس کرونا و بازگشت شرایط عادی باشیم.
جمع آوری معتادان متجاهر از سطح شهرهای استان
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در ادامه یکی از برنامه های پلیس کرمانشاه برای ایام نوروز را جمع آوری معتادان متجاهر از سطح شهرها عنوان کرد و گفت: حضور این افراد چهره زیبای شهرهای ما را مخدوش کرده و حس خوبی را به مردم القا نمی کند.
وی تصریح کرد: به همین خاطر طرح برخورد با معتادان و کارتن خواب ها و جمع آوری آنها در ایام نوروز تشدید شده و این افراد به مراکز ترک اعتیاد و اقامتگاهایی که پیشبینی شده منتقل می شوند.
سردار جاویدان همچنین از عموم شهروندان خواست در صورت مشاهده چنین افرادی موضوع را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس گزارش تا اقدام لازم برای جمع آوری آنها انجام شود.
تبریک ارتقاء درجه جانشین فرمانده انتظامی استان
این مقام عالیرتبه انتظامی، در بخش پایانی سخنان خود ارتقاء درجه “جمال سلمانی” جانشین فرمانده انتظامی استان به سرتیپ دومی را به وی و مجموعه انتظامی کرمانشاه تبریک گفت.
وی خاطرنشان کرد: سردار سلمانی جزو فرماندهان کارآزموده، توانمند و با اخلاقی است که سال هاست در مجموعه عظیم نیروی انتظامی منشاء خیر بوده و در طول یک سال و چند ماهی هم که به کرمانشاه آمده اقدامات موثر زیادی انجام داده است.
سردار جاویدان در پایان گفت: ارتقاء درجه آقای سلمانی وظایف ایشان را بسیار سنگین تر از قبل خواهد کرد اما با شناختی که از وی دارم مطئن هستم می تواند موفق تر از گذشته در راه خدمت به مردم شریف کرمانشاه ظاهر شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
بازسازی کامل محور میرحسن-سرزل نیازمند ۲ میلیاردتوماناعتبار است