ایسنا/کرمانشاه رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شمار مبتلایان کرونای انگلیسی شناسایی شده در استان را ۱۲ نفر اعلام کرد. مهدی محمدی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به شیوع کرونای انگلیسی در کشور گفت: تاکنون در استان کرمانشاه نیز ۱۲ مورد ابتلا به این بیماری مشاهده شده […]

ایسنا/کرمانشاه رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه شمار مبتلایان کرونای انگلیسی شناسایی شده در استان را ۱۲ نفر اعلام کرد.

مهدی محمدی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به شیوع کرونای انگلیسی در کشور گفت: تاکنون در استان کرمانشاه نیز ۱۲ مورد ابتلا به این بیماری مشاهده شده است.

وی خاطرنشان کرد: از ۱۲ مورد ابتلای شناسایی شده در سطح استان تاکنون یک مورد فوتی داشته ایم.

محمدی در ادامه از فوت یک نفر در شبانه روز گذشته(۲۲ اسفند) بر اثر ابتلا به کرونا در سطح استان خبر داد و افزود: تاکنون شمار قربانیان کرونا در استان به ۱۴۹۴ نفر رسیده است.

این مسئول افزود: در شبانه روز گذشته ۴۰ نفر در مراکز درمانی استان بستری شده اند که با این تعداد هم اکنون شمار بستری ها به ۱۵۰ نفر رسیده است.

محمدی گفت: از این تعداد ۵۲ نفر در بخش های ویژه بستری هستند که حال هشت نفر آنها وخیم است.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع پاندمی کرونا تاکنون بیش از ۲۸ هزار نفر در مراکز درمانی استان بستری شده اند.

رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه خاطرنشان کرد: تاکنون ۴۴ هزار و ۳۳۸ مبتلا به کرونا در سطح استان شناسایی شده اند.

انتهای پیام

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
انتشار مبانی اسلام و انقلاب باید با تکریم و محبتباشد