جلیل بالایی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین آمار ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای شهر در استان کرمانشاه اظهار کرد: تاکنون یک صد و ۳۹ نفر شامل ۱۳ زن و یک صد و ۲۶ مرد در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در این استان ثبت نام کرده‌اند. […]

جلیل بالایی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین آمار ثبت نام داوطلبان انتخابات شورای شهر در استان کرمانشاه اظهار کرد: تاکنون یک صد و ۳۹ نفر شامل ۱۳ زن و یک صد و ۲۶ مرد در انتخابات ششمین دوره شوراهای اسلامی شهر در این استان ثبت نام کرده‌اند.

وی به تحصیلات داوطلبان اشاره کرد و افزود: ۳۵ نفر از داوطلبان دارای مدرک کارشناسی ارشد، ۸۸ نفر کارشناسی، ۱۰ نفر فوق دیپلم و چهار نفر دارای دیپلم هستند.

دبیر ستاد انتخابات استان کرمانشاه تصریح کرد: ۲۰ درصد داوطلبان سابقه عضویت در شوراهای اسلامی شهر را داشته و بیشترین ثبت نام مربوط به شهر کرمانشاه با ۴۴ نفر داوطلب و کمترین مربوط به شهر روانسر است.

وی با بیان اینکه ثبت نام داوطلبان زن عضویت در شوراهای شهر نسبت به دوره قبل ۲ درصد افزایش یافته است، ادامه داد: ۸۸ درصد داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر در استان کرمانشاه کمتر از ۵۰ سال سن داشته و بیش از ۹۰ درصد آن‌ها دارای مدرک کارشناسی هستند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
عکس دردسرساز ستاره رئال در سواحل والنسیا