به مناسبت سال نو طرح “آرامش بهاری ” در ۱۷ بقعه متبرکه شاخص استان کرمانشاه اجرا می‌شود. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: برگزاری مراسم ویژه تحویل سال، برپایی خیمه‌های معرفت، برپایی غرفه‌های انتظار و مهدویت، کودک ونوجوان، مشاوره و عفاف و حجاب، برگزاری ویژه […]

به مناسبت سال نو طرح “آرامش بهاری ” در ۱۷ بقعه متبرکه شاخص استان کرمانشاه اجرا می‌شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان کرمانشاه گفت: برگزاری مراسم ویژه تحویل سال، اجرای طرح آرامش بهاری در ۱۷ بقعه متبرکه کرمانشاهبرپایی خیمه‌های معرفت، برپایی غرفه‌های انتظار و مهدویت، کودک ونوجوان، مشاوره و عفاف و حجاب، برگزاری ویژه برنامه‌های فرهنگی، قرآنی و مناسبتی، نصب تابلو‌های نمایشگاهی و… از جمله برنامه‌های طرح آرامش بهاری در سال جدید است.

حجت السلام صالحی با اشاره به شرایط کرونایی کشور طی یکسال اخیر افزود: طرح آرامش بهاری که همه ساله از ۲۸ اسفند لغایت ۱۳ فروردین ماه در بقاع متبرکه برگزار می‌شود در سال ۹۹ بعلت شیوع بیماری کرونا و تعطیلی بقاع متبرکه وارد فاز خدمت رسانی به مردم در قالب برپایی ایستگاه‌های سلامت شد.

وی خاطرنشان کرد: این طرح یکی از طرح‌های سازمان اوقاف و امورخیریه با رویکرد فرهنگی – مذهبی و با هدف خدمت رسانی به زائران است که طبعاً امسال نیز کلیه شیوه نامه‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در اجرای برنامه‌ها در بقاع مجری طرح رعایت خواهد شد.

مدیرکل اوقاف استان همچنین از حضور مبلغان در طول اجرای طرح خبر داد و گفت: ۱۵ مبلغ اعزامی از شهر مقدس قم و ۱۲ مبلغ بومی به صورت حضوری در خیمه‌های معرفت بقاع متبرکه فعالیت خواهند داشت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ذوالنوری به کرونا مبتلا شد