درخواست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از نمایندگان کرمانشاه؛ سرویس کرمانشاه _ شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کرمانشاه طی نامه‌ای از سه نماینده حوزه انتخابیه کرمانشاه که عضو کمیسیون تلفیق بودجه هستند، خواست در بررسی بودجه ۱۴۰۰ برای اتمام مصوبات سفر رهبر انقلاب و رفع محرومیت های ناشی از جنگ تحمیلی تلاش کنند. به گزارش کردپرس؛ متن […]

درخواست شورای ائتلاف نیروهای انقلاب از نمایندگان کرمانشاه؛

برای تکمیل مصوبات سفر رهبر انقلاب و رفع محرومیت ها تلاش کنید

سرویس کرمانشاه _ شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کرمانشاه طی نامه‌ای از سه نماینده حوزه انتخابیه کرمانشاه که عضو کمیسیون تلفیق بودجه هستند، خواست در بررسی بودجه ۱۴۰۰ برای اتمام مصوبات سفر رهبر انقلاب و رفع محرومیت های ناشی از جنگ تحمیلی تلاش کنند.

به گزارش کردپرس؛ متن این نامه که خطاب به ابراهیم عزیزی، عبدالرضا مصری و محمد رشیدی، سه نماینده حوزه انتخابیه کرمانشاه صادر شده به شرح زیر است:

با سلام و احترام

خداوند متعال را شاکریم که با رای مردم شریف کرمانشاه و حمایت نیروهای انقلاب در شورای ائتلاف نیروهای انقلاب امروز نمایندگانی از مردم رنج کشیده‌ی کرمانشاه در مجلس حضور دارند که با توانمندی خود برای اولین بار هر سه نفر به کمیسیون تلفیق راه یافتند و افتخار بزرگتری خلق کردند و دو کرسی نایب رییسی و دبیری در هیات رییسه کمیسیون تلفیق را نیز از آن خود کردند.

هرچند نفس این اتفاق موجب خوشحالی است اما چنانکه مستحضرید هرچقدر توانمندی افزایش یابد طبیعتا بار مسئولیت نیز سنگین‌تر خواهد بود.

نیک آگاهید که کرمانشاه با کوهی از مسایل و مصائب مواجه است که بخش قابل توجهی از آن مربوط به دوران جنگ تحمیلی و برخی دیگر به دلیل عدم توجه به عدالت در توزیع امکانات در کشور است.

از سوی دیگر سفر پرخیر و برکت رهبر معظم انقلاب در سال ۱۳۹۰ برکات فراوانی را شامل کرمانشاه کرد اما به دلیل عدم اتمام بسیاری از آن پروژه ها که بیش از ۹ سال از آن می گذرد هنوز به آن صورت شایسته و بایسته به سرمنزل مقصود نرسیده است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
دستور دادستان کرمانشاه برای پیشگیری از حریق در جنگل‌ها ومراتع

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کرمانشاه همانگونه که در دوران انتخابات، بنا بر تعهد و مسئولیت انقلابی در حمایت از توانمندترین و شایسته‌ترین کاندیداهای مقبول، حامی شما سه بزرگوار بود اکنون نیز خود را موظف می داند که در راستای مطالبه حقوق حقه مردم این خطه گام بردارد.

از این رو از شما نمایندگان‌ انتظار دارد که در بررسی بودجه سال ۱۴۰۰،  توجه به توزیع عادلانه آن علی الخصوص بر مبنای محرومیت‌های ناشی از جنگ تحمیلی را برای همه استان‌های درگیر جنگ، مدنظر قرار دهید و از سوی دیگر انشاالله بگونه ای عمل شود که مصوبات سفر رهبر انقلاب در اسرع وقت به اتمام رسد شاید بدین گونه قدری از بار عقب ماندگی استان جبران شود.

سلامتی و توفیق روزافزون شما را از پروردگار متعال خواستاریم.

شورای ائتلاف نیروهای انقلاب کرمانشاه