بایرن مونیخ امروز موفق شد با سه گل برمن را مغلوب کرده و به صدرنشینی خود در بوندسلیگا استمرار بخشد. رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی و گلزن بایرن مونیخ در نیمه دوم این دیدار تعویض شد. اما توماس مولر معتقد است لواندوفسکی از این تصمیم هانسی فلیک ناراحت نشده و همیشه از صحبت های سرمربی اطاعت […]

بایرن مونیخ امروز موفق شد با سه گل برمن را مغلوب کرده و به صدرنشینی خود در بوندسلیگا استمرار بخشد. رابرت لواندوفسکی، ستاره لهستانی و گلزن بایرن مونیخ در نیمه دوم این دیدار تعویض شد. اما توماس مولر معتقد است لواندوفسکی از این تصمیم هانسی فلیک ناراحت نشده و همیشه از صحبت های سرمربی اطاعت می کند.

توماس مولر گفت: “ما امروز با پشتکار و تنوع در سبک بازی مان به پیروزی رسیدیم. چندین بار توپ های ما به تیر دروازه برخورد کرد و باید با اختلاف بیشتری برنده می شدیم.

 عصبانیت رابرت لواندوفسکی بعد از تعویض؟ من اینطور فکر نمی کنم. لواندوفسکی خودش می داند چقدر مهم است و او هر بازی برای گلزنی مبارزه می کند، اما وقتی سرمربی دستور تعویض بدهد او نیز تمکین می کند. در غیر این صورت این روند می تواند در تیم مشکل ساز شود.

جانشین یواخیم لوو در تیم ملی آلمان؟ من هنوز نظری در این مورد ندارم. آنچه ما برای آلمانی ها باید مهم باشد این است که در تابستان در یورو به موفقیت دست یابیم و من این بحث ها و مسائل را درک نمی کنم.”

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نخستین کمک‌های امدادی به مناطق زلزله زده سی سخت ارسالشد