سرویس کرمانشاه _ نزدیک به ۱۵۰۰ اثر در مسابقه عکاسی گلاریژان، به دبیرخانه جشنواره ارسال گردید. به گزارش کردپرس؛ مدیر روابط عمومی این رویداد گفت: در مسابقه عکاسی گلاریژان که تا ۳۱ آذر ماه به طول انجامید قریب به ۱۵۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال گردید که دی ماه سال جاری داوری و نتایج آن […]

استقبال کرمانشاهیان از رویداد بزرگ گلاریژان

سرویس کرمانشاه _ نزدیک به ۱۵۰۰ اثر در مسابقه عکاسی گلاریژان، به دبیرخانه جشنواره ارسال گردید.

به گزارش کردپرس؛ مدیر روابط عمومی این رویداد گفت: در مسابقه عکاسی گلاریژان که تا ۳۱ آذر ماه به طول انجامید قریب به ۱۵۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال گردید که دی ماه سال جاری داوری و نتایج آن اعلام خواهد شد.

مستانه کریمی افزود: این مسابقه به همت اداره گردشگری سازمان فرهنگی شهرداری کرمانشاه و با هدف به تصویر کشیدن زیبایی های پاییزی بلوار طاقبستان در دو بخش حرفه‌ای و آماتور (شهروندی) برگزار گردید.

گفتنی است بلوار طاق بستان کرمانشاه با ۱۶۰۰ متر طول جزو طولانی ترین و زیباترین بلوارهای ایران محسوب می گردد که به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری استان به ثبت ملی رسیده است.

رویداد گلاریژان با همکاری کمیسیون ملی یونسکو انجام و مقرر گردید به نفرات برگزیده در هر دو بخش مسابقه جوایز نفیسی اهدا و آثار برتر در جشنواره مجازی یونسکو در معرض دید کشورهای مختلف جهان قرار گیرد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هوای ۶ شهر کرمانشاه در وضعیت هشدار قرار دارد