ناکامی های متوالی یوونتوس در لیگ قهرمانان باعث افزایش انتقادات نسبت به عملکرد کریستیانو رونالدو شده و اخباری در مورد احتمال جدایی او از جمع بازیکنان بیانکونری در پایان فصل مطرح شده است. اگرچه از رئال مادرید به عنوان مقصد احتمالی ستاره پرتغالی نام برده شده، اما این بازیکن دوران درخشش خود را از اولدترافورد […]

ناکامی های متوالی یوونتوس در لیگ قهرمانان باعث افزایش انتقادات نسبت به عملکرد کریستیانو رونالدو شده و اخباری در مورد احتمال جدایی او از جمع بازیکنان بیانکونری در پایان فصل مطرح شده است. اگرچه از رئال مادرید به عنوان مقصد احتمالی ستاره پرتغالی نام برده شده، اما این بازیکن دوران درخشش خود را از اولدترافورد و ترکیب منچستریونایتد آغاز کرد و حالا اوله گونار سولسشر نیز فاش کرد علاقمند به همکاری با رونالدو است.

 

اوله گونار سولسشر گفت: “در طول دوران حضورم در مستطیل سبز در گنار بازیکنانی بازی کرده ام که علاقمندم آنها را در حال حاضر و در ترکیب منچستریونایتد در اختیار داشته باشم. یکی از آنها بی تردید روی کین است، اما من نمی دانم ایا قادر هستم او را مدیریت کنم یا خیر.

اگر در توانم بود هر روز برای خرید روی کین اقدام می کردم، زیرا او بازیکنی تاثیرگذار بود. اما من در کنار کریستیانو رونالدو نیز بازی کردهم و او طی ۱۰ تا ۱۵ سال گذشته در کنار لیونل مسی بهترین بازیکن جهان بوده است، بنابراین کریستیانو را انتخاب می کنم. قطعا شما علاقمند به حضور بازیکنی مانند رونالدو در تیم خود هستید.”

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
برداشت ماهیان قزل آلا در سرپل ذهاب