ایسنا/کرمانشاه نماینده کرمانشاه در مجلس خبرگان از ائمه جمعه استان خواست نخبگان را برای شرکت در انتخابات شوراهای شهر و روستا ترغیب کنند.  آیت الله محمود محمدی عراقی امروز(۲۴ اسفند) در گردهمایی ائمه جمعه استان  با اشاره به اهمیت حضور پرشور مردم در انتخابات، اظهار کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری هم در سخنرانی اخیر […]

ایسنا/کرمانشاه نماینده کرمانشاه در مجلس خبرگان از ائمه جمعه استان خواست نخبگان را برای شرکت در انتخابات شوراهای شهر و روستا ترغیب کنند.

 آیت الله محمود محمدی عراقی امروز(۲۴ اسفند) در گردهمایی ائمه جمعه استان  با اشاره به اهمیت حضور پرشور مردم در انتخابات، اظهار کرد: همانگونه که مقام معظم رهبری هم در سخنرانی اخیر خود راه علاج مشکلات کشور را در حضور پرشور و آگاهانه مردم در انتخابات عنوان کردند، برای حل مشکلات باید حضوری پرشور و آگاهانه در انتخابات داشته باشیم.

 آیت الله محمدی عراقی با بیان اینکه ائمه جمعه وابسته به هیچ حزب و گروهی نبوده و مورد اعتماد مردم هستند، گفت: ائمه جمعه باید آگاهی جامعه را بالا برده و آنها را برای حضور پرشور در انتخابات ترغیب کنند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: در شرایط کنونی همه باید پای صندوق های رای حضور پیدا کرده و با انتخاب افراد شایسته شرایط را برای بهبود اوضاع مهیا کنیم.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری در ادامه با انتقاد از عدم حضور نخبگان و چهره های توانمند برای نامزد شدن در انتخابات شوراهای شهر و روستا، گفت: احساس می شود افراد شایسته وارد میدان نمی شوند، در حالیکه شوراهای شهر و روستا واقعا محل خدمت بوده و اگر افراد کاردان وارد عرصه شوند می توانند چهره شهرها و روستاها را عوض کنند.

وی ادامه داد: از ائمه جمعه در خواست می شود افراد شایسته و نخبه را برای شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ترغیب کنند.

آیت الله محمدی عراقی ادامه  داد: این نظام ثمره خون شهداست و سزاوار نیست افراد شایسته برای اداره امورات پای کار نیایند، چون کارکرد اصلی شورا ها نه فقط سیاسی نبوده، بلکه اجتماعی و فرهنگی است.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
 توقیف ۱۷۹ دستگاه خودرو پلاک مخدوش در کرمانشاه/حبس درانتظار متخلفان

 وی در ادامه از ائمه جماعات خواست تا مردم را به بهره گریی از فیوضات ماه های شعبان و رمضان ترغیب کرده تا در شرایطی که مردم در فشار اقتصادی هستند، به آرامش معنوی دست پیدا کنند.

 انتهای پیام