به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  آیت الله محمود محمدی عراقی روز یکشنبه در جمع ائمه جمعه استان کرمانشاه گفت: احساس مسئولیت تمام اقشار جامعه در مقابل انتخابات پیش رو برای تعیین سرنوشت کشور امری ضروری است. او با اشاره به اهمیت انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا افزود: اگر در شورای […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه،  آیت الله محمود محمدی عراقی روز یکشنبه در جمع ائمه جمعه استان کرمانشاه گفت: احساس مسئولیت تمام اقشار جامعه در مقابل انتخابات پیش رو برای تعیین سرنوشت کشور امری ضروری است.

او با اشاره به اهمیت انتخابات شورا‌های اسلامی شهر و روستا افزود: اگر در شورای شهر و یا یک شهرداری فسادی رخ داده نباید بواسطه آن مردم را نسبت به عد حضور در انتخابات دلسرد کرد.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: باید فضا به شکلی باشد که مردم نسبت به انتخابات احساس مسوولیت کرده و حضوری پرشور داشته باشند.

محمدی عراقی با بیان اینکه برای حل مشکلات کشور و شهر‌ها در انتخابات شرکت و افراد اصلح را انتخاب کنیم، یادآور شد: در صورتی که در انتخابات شرکت و افراد مناسب را انتخاب نکنیم، مشکلات حل نخواهند شد.

او اضافه کرد: احساس می‌کنم افراد شایسته تمایلی به داوطلب شدن در انتخابات شورا‌های شهر و روستا ندارند از این رو معتمدان محلی و افراد تاثیر گذار باید شایستگان را تشویق کنند تا در این انتخابات داوطلب شوند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در بخش دیگری از سخنان خود بر ضرورت ترویج فضای معنوی در جامعه تاکید کرد و گفت: باید فضای انتخابات و تبلیغات را معنوی کنیم تا پول نتواند در آن نقش آفرین باشد.

محمدی عراق افزود: مردم باید بدانند کارکرد شورا‌های اسلامی شهر و روستا سیاسی نیست و نیاز به تخصص دارد تا افراد شایسته را برای نشستن در صندلی شورا‌ها انتخاب کنند.
انتهای پیام/ز

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
احداث زمین استاندارد فوتبال ساحلی در کرمانشاه