یوونتوس که هفته گذشته حذفی غیرمنتظره برابر پورتو در لیگ قهرمانان داشت، امشب در خانه کالیاری ۱-۳ به برتری دست یافت و کریستیانو رونالدو موفق به ثبت هت تریک در این دیدار شد. آندره آ پیرلو، سرمریب جوان و ایتالیایی یوونتوس در پایان بازی به تمجید از ستاره پرتغالی پرداخته و مدعی شد رونالدو در […]

یوونتوس که هفته گذشته حذفی غیرمنتظره برابر پورتو در لیگ قهرمانان داشت، امشب در خانه کالیاری ۱-۳ به برتری دست یافت و کریستیانو رونالدو موفق به ثبت هت تریک در این دیدار شد. آندره آ پیرلو، سرمریب جوان و ایتالیایی یوونتوس در پایان بازی به تمجید از ستاره پرتغالی پرداخته و مدعی شد رونالدو در زمین پاسخ همه چیز را می دهد.

آندره آ پیرلو گفت: “کرسیتیانو رونالدو مانند بازیکنی که از حذف تیمش عصبانی است رفتار کرد، اما او صحبت های خود را در زمین با به ثمر رساندن سه گل انجام داد و فقط همین موضوع مهم است. تنها کاری که ما می توانیم انجام دهیم این است که بر روی نتایج خود تمرکز کرده، تا آنجا که ممکن است امتیاز کسب کنیم و در سعی کنیم در بازی های بعدی برنده شویم و در نهایت در پایان فصل ببینیم که در کجای جدول قرار می گیریم.

بعد از ناکامی در لیگ قهرمانان باید با همین سبک بازی می کردیم و به چنین عملکردی نیاز داشتیم. دانیلو یک بازیکن باهوش است که می تواند در هر نقشی کار خودش را انجام دهید. ما در حال حاضر ما او را در در پست متفاوتی قرار می دهیم و می دانیم که دتنیلو می تواند تاثیرگذار ظاهر شود. دژان کولوسفسکی در آینده می تواند بیشتر در خط میانی ظاهر شود، اما امشب ما مجبور شدیم از او به عنوان مهاجم دوم استفاده کنیم تا غیبت برخی بازیکنان جبران شود.

خطای خشن رونالدو روی دروازه بان کالیاری؟ من فکر می کنم یک اتفاق کلاسیک در طول بازی بود، هر دو بازیکن به توپ نگاه کرده و نمی دانستند که چقدر به هم نزدیک هستند.”

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
کشف 20 هزار "مواد محترقه" در کرمانشاه