سرویس کرمانشاه _معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به وقوع یک نزاع دسته جمعی از سوی تعدادی اراذل و اوباش در شهرک مسکن کرمانشاه، گفت: ۷ نفر از این افراد با حضور به موقع پلیس دستگیر شدند. به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا امویی اظهار داشت: پس از وقوع یک مورد نزاع […]

عوامل نزاع دسته جمعی شهرک مسکن کرمانشاه دستگیر شدند

سرویس کرمانشاه _معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه با اشاره به وقوع یک نزاع دسته جمعی از سوی تعدادی اراذل و اوباش در شهرک مسکن کرمانشاه، گفت: ۷ نفر از این افراد با حضور به موقع پلیس دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمدرضا امویی اظهار داشت: پس از وقوع یک مورد نزاع مسلحانه دسته جمعی در شهرک مسکن، تیمی از ماموران به سرعت راهی محل شدند.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی کرمانشاه  با حضور به موقع علاوه بر پایان دادن به درگیری توانستند مقتدرانه ۷ نفر از عوامل اصلی را شناسایی و دستگیر کنند.

سرهنگ امویی تصریح کرد: در این درگیری به چند خودرو آسیب وارد شد و در عین حال ماموران پلیس توانستند یک اسلحه پران را نیز از افراد درگیر کشف کنند.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه با بیان اینکه عوامل درگیری تحویل مراجع قضایی شده اند، برخورد با این افراد که جزو اراذل و اوباش هستند یکی از برنامه های اصلی پلیس است.

وی در پایان گفت: امنیت مردم و جامعه خط قرمز پلیس است و قطعا با مخلان آن برابر قانون برخورد می شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آیا همه دانش آموزان به شاد دسترسی دارند؟