در ادامه بازی‌های سومین شب از هفته بیست‌و‌هفتم لالیگا، امشب (یکشنبه) تیم فوتبال ویارئال موفق شد میزبانش تیم ایبار را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد. موی گومس در دقیقه یک، کارلوس باکا در دقیقه ۳۴ و آلفونسو پدراسا در دقیقه ۸۷ گل‌های ویارئالی که در دقیقه ۸۰ بازی با اخراج اتینه کاپوئه ۱۰ […]

در ادامه بازی‌های سومین شب از هفته بیست‌و‌هفتم لالیگا، امشب (یکشنبه) تیم فوتبال ویارئال موفق شد میزبانش تیم ایبار را با نتیجه ۳ بر یک شکست دهد.

موی گومس در دقیقه یک، کارلوس باکا در دقیقه ۳۴ و آلفونسو پدراسا در دقیقه ۸۷ گل‌های ویارئالی که در دقیقه ۸۰ بازی با اخراج اتینه کاپوئه ۱۰ نفره شد را به ثمر رساندند. سرخی انریچ هم در دقیقه ۵۵ تنها گل تیم ایبار را زد. با این نتیجه «زیردریایی زرد» نهمین پیروزی فصلش را کسب کرد و با ۴۰ امتیاز جایگاه خود در رده هفتم جدول را استحکام بخشید تا شانس خود را برای کسب سهمیه رقابت‌های اروپایی فصل آینده افزایش دهد.

تیم ایبار هم که برای سیزدهمین بار در این فصل مغلوب شد، ۲۲ امتیازی ماند تا همچنان در رده نوزدهم جدول قرار داشته باشد و جزو کاندیداهای اصلی سقوط به دسته دوم باشد.

در آخرین بازی از شب سوم هفته بیست‌و‌هفتم لالیگای اسپانیا، امشب از ساعت ۲۳:۳۰ به وقت تهران سویا میزبان رئال بتیس خواهد بود.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
احتمال افت فشار و یا قطعی آب در منطقه یک شهرکرمانشاه