مسابقات تنیس روی میز انتخابی المپیک در سطح جهانی امروز به میزبانی قطر آغاز شد و طی آن نمایندگان کشورمان در هر دو بخش بانوان و مردان به مصاف حریفان خود رفتند. در نخستین دیدار نیما عالمیان حریفی از افغانستان را شکست داد اما در دومین دیدار مقابل نماینده لهستان با نتیجه ۴ بر ۱ […]

مسابقات تنیس روی میز انتخابی المپیک در سطح جهانی امروز به میزبانی قطر آغاز شد و طی آن نمایندگان کشورمان در هر دو بخش بانوان و مردان به مصاف حریفان خود رفتند.

در نخستین دیدار نیما عالمیان حریفی از افغانستان را شکست داد اما در دومین دیدار مقابل نماینده لهستان با نتیجه ۴ بر ۱ باخت و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

نوشاد عالمیان که در دور نخست مسابقات با قرعه استراحت مواجه بود، نخستین دیدار خود را در دور دوم برابر حریفی از بلژیک برگزار کرد اما در مصاف با وی ۴ بر ۱ باخت و حذف شد.
در بخش بانوان نیز ندا شهسواری در اولین دیدار مقابل نماینده ترکیه قرار گرفت و نتیجه این دیدار را ۴ بر ۱ واگذار کرد.

شیما صفایی هم در اولین اولین به مصاف حریفی از لوکزامبورگ رفت و مقابل او ۴ بر صفر باخت. بدین ترتیب این دو بازیکن نیز از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

اینگونه و با حذف هر ۴ نماینده کشورمان پرونده تنیس روی میز ایران در مسابقات تنیس روی میز انتخابی جهان بسته شد. البته آنها این فرصت را دارند که در رقابت‌های گزینشی المپیک در سطح آسیای میانه کسب سهمیه کنند.

این رقابت‌ها از ۲۸ اسفند به میزبانی قطر آغاز می‌شود.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
در 20 ثانیه با استقلال سفید امضا کردم!