دامن زدن به اختلافات شخصی مانع پیشرفت کرمانشاه می
شود
دامن زدن به اختلافات شخصی مانع پیشرفت کرمانشاه می شود
  • فرنیوز 1
  • 20 دی 1399
  • ۰

به گزارش کردپرس، سعید طلوعی در حاشیه بازدید از پروژه تقاطع غیر همسطح شهید سپهبد قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران، از پیشرفت بالای این پروژه خبر داد و تاکید کرد: سرعت کار در این پروژه بسیار مهم است.

وی به مشکل معارضی در این پروژه اشاره کرد و افزود: به دلیل این معارضی نباید افتتاح و بهره برداری از تقاطع غیر همسطح شهید سلیمانی به تأخیر بیفتد، چرا که طولانی شدن زمان بهره برداری باعث بالا رفتن هزینه‌های پروژه می شود.

 شهردار کرمانشاه با اشاره به حمایت ها و همراهی خوب اعضای شورای اسلامی شهر با پروژه‌های عمرانی مجموعه مدیریت شهری، اظهار کرد: مردم این شهر نیاز به ارائه خدمت و آبادانی و سازندگی شهرشان را دارند.

وی با بیان اینکه این اختلافات نباید به دلیل مسائل شخصی باشد، ادامه داد: اعضای شورای شهر کرمانشاه با حضور در محل پروژه ها باید به ارائه ایرادها و نواقص احتمالی موجود و ارائه پیشنهاد و راهکار بپردازند و در رسیدن به اهداف مجموعه مدیریت شهری که همان ارائه خدمات شایسته و مطلوب به مردم است، شهرداری را یاری کنند.

طلوعی با تاکید بر اینکه مردم تمایلی به پرداختن حاشیه های ایجاد شده ندارند، گفت: اقدامات و پروژه های عمرانی خوبی در شهر کرمانشاه شروع شده و مردم به دنبال رفاه بیشتر شهری و رفع مشکلات در حوزه های مختلف از جمله عمران، ترافیک، زیباسازی و خدمات شهری هستند.

شهردار کرمانشاه با بیان اینکه نباید با دشمنی شخصی و سلیقه‌ای مانع پیشرفت و آبادانی شهر شد، گفت: قصدی به جز خدمت نداشته و ندارم و تا هر زمان که مردم شریف کرمانشاه بخواهند خدمتگزار آنها خواهم بود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تکمیل و تحویل مسکن مهر پاوه مستلزم مشارکت مالکان واحد‌هااست


ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اخبار مرتبط