در هفته هجدهم از رقابت های لیگ برتر اوکراین تیم زوریا لوهانسک در استادیوم اسلاوتیچ آرنا میزبان تیم صدرنشین و قدرتمند دیناموکیف بود ولی در نهایت آنها نتوانستند از فرصت میزبانی استفاده کنند و با نتیجه دو بر صفر مغلوب حریف خود شدند. در این دیدار بازی زوریا لوهانسک که از ابتدا اللهیار صیادمنش را […]

در هفته هجدهم از رقابت های لیگ برتر اوکراین تیم زوریا لوهانسک در استادیوم اسلاوتیچ آرنا میزبان تیم صدرنشین و قدرتمند دیناموکیف بود ولی در نهایت آنها نتوانستند از فرصت میزبانی استفاده کنند و با نتیجه دو بر صفر مغلوب حریف خود شدند.
در این دیدار بازی زوریا لوهانسک که از ابتدا اللهیار صیادمنش را در ترکیب خود داشت، تنها به فاصله سه دقیقه و در دقایق ۵۵ و ۵۸ دوبار دروازه اش را باز شده دید و پس از آن هرگز نتوانست به بازی برگردد و فرصت کاستن از فاصله اش با تیم صدرنشین دیناموکیف را از دست داد.

در این دیدار شهاب زاهدی دیگر بازیکن ایرانی زوریا در دقیقه ۶۱ به بازی آمد اما او هم نتوانست کاری از پیش ببرد و زوریا این بازی را با همان دو گل به حریف قدرتمند خود واگذار کرد.

زوریا با این شکست ۳۲ امتیازی و در جایگاه سوم باقی ماند اما با توجه به اینکه نسبت به تیم رده دومی شاختاردونتسک یک بازی کمتر انجام داده است، امیدوار است فاصله ۷ امتیازی را کاهش داده و سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاورد.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
وضعیت واکسن ایرانی درخشان است/ بیش از یک میلیون دز واکسنهفته آینده تزریق ‌می‌شود