بعد از حذف باور نکردنی یوونتوس از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و گل دوم پورتو برابر این تیم که با اشتباه کریستیانو رونالدو به ثمر رسید، انتقادات زیادی نسبت به این فوق ستاره پرتغالی مطرح شد و حتی شایعاتی در رابطه با جدایی او از بیانکونری به گوش رسید. با این حال رونالدو روز […]

بعد از حذف باور نکردنی یوونتوس از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا و گل دوم پورتو برابر این تیم که با اشتباه کریستیانو رونالدو به ثمر رسید، انتقادات زیادی نسبت به این فوق ستاره پرتغالی مطرح شد و حتی شایعاتی در رابطه با جدایی او از بیانکونری به گوش رسید.

با این حال رونالدو روز گذشته در پستی اینستاگرامی به این انتقادات و البته حواشی واکنش نشان داد و اعلام کرد که او به همراه یوونتوس تمام تمرکز خود را روی ادامه فصل و جام هایی که باقی مانده خواهند گذاشت.

از طرف دیگر فوق ستاره پرتغالی همواره نشان داده که پاسخ به انتقادات را فقط در زمین مسابقه می‌دهد. رونالدو برای این موضوع خیلی طاقت نیاورد و در دیدار امشب یوونتوس برابر کالیاری با یک ضربه سر فوق العاده گل اول تیمش را به ثمر رساند تا خیلی زود به این انتقادات واکنش نشان داده باشد.

این اما پایان کار نبود و رونالدو چند دقیقه بعد یک ضربه به دست آورد و خودش هم آن را تبدیل به گل کرد تا نشان دهد از آمادگی بالایی برخوردار است.

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رئیس سازمان زندان ها: تنبیه و تادیبی که به اصلاح منجر شود مطلوب و ملاک موفقیت ماست