به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، هوشنگ بازوند در نشست شورای آموزش استان که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار برگزار شد، اظهار داشت: ایران در مقایسه با بسیاری از کشورهای بزرگ دنیا، اقدامات به مراتب هوشمندانه‌تر و بزرگ‌تری در زمینه کنترل بحران کرونا انجام داده است. وی به همدلی و همراهی تحسین‌برانگیز جامعه ایرانی […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، هوشنگ بازوند در نشست شورای آموزش استان که با حضور معاون سیاسی امنیتی استاندار برگزار شد، اظهار داشت: ایران در مقایسه با بسیاری از کشورهای بزرگ دنیا، اقدامات به مراتب هوشمندانه‌تر و بزرگ‌تری در زمینه کنترل بحران کرونا انجام داده است.

وی به همدلی و همراهی تحسین‌برانگیز جامعه ایرانی پیرامون مقابله با بحران کرونا اشاره کرد و گفت: امروز یک انسجام ملی در کشور در زمینه مقابله با بحران کرونا شکل گرفته است و رهبر معظم انقلاب، دولت، مجلس، قوه قضائیه و دیگر ارگان‌ها و نهادها به صحنه آمده‌اند و مردم زندگی با کرونا را فراگرفته‌اند.

استاندار کرمانشاه یادآور شد: البته رعایت پروتکل‌های بهداشتی باید همچنان با حساسیت تمام تداوم پیدا کند و مردم خطر این ویروس مرگبار را کاملا جدی بگیرند.  

وی در ادامه به خسارت‌های گسترده کرونا به استان اشاره کرد و گفت: در این میان حوزه فرهنگ و آموزش و پرورش متحمل خسارت‌های جدی شدند ولی آموزش و پرورش با راه‌اندازی شبکه شاد و با تلاش‌های معلمان شریف و دلسوز، توانست بخشی بزرگی از این خسارت‌ها را جبران کند که جای تقدیر بسیار دارد.

مدیر ارشد استان کرمانشاه، پویش کفش را یک اقدام نیکوکارانه و خداپسندانه برای کمک به دانش آموزان کم‌بضاعت و حاشیه‌نشین استان کرمانشاه دانست و گفت: خوشبختانه مردم استقبال خوبی از این پویش خداپسندانه انجام دادند و تاکنون بیش از ۱۰ هزار جفت کفش اهداء شده است که ۳ هزار جفت آن توسط خانواده آموزش و پرورش اهداء شده است.

وی افزود: این کفش‌ها در شهرستان‌های سراسر استان بین دانش‌آموزان خانواده‌های کم بضاعت توزیع می‌شود.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حکایت سریال نون خ و ظرفیتی که از کرمانشاه دور شد / بهزادخالوندی

انتهای پیام/پ