به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در تداوم برنامه کنترل و نظارت میدانی بازار میوه ایام عید، صبح امروز ضمن بررسی نحوه فعالیت‌های صورت گرفته جهت تأمین، توزیع، فعالیت و قیمت‌گذاری سیب و پرتقال از سردخانه‌ها و میوه فروشی‌های سطح شهر بازدید کرد. بازوند در حاشیه این بازدید، اظهار داشت: با […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، هوشنگ بازوند استاندار کرمانشاه در تداوم برنامه کنترل و نظارت میدانی بازار میوه ایام عید، صبح امروز ضمن بررسی نحوه فعالیت‌های صورت گرفته جهت تأمین، توزیع، فعالیت و قیمت‌گذاری سیب و پرتقال از سردخانه‌ها و میوه فروشی‌های سطح شهر بازدید کرد.

بازوند در حاشیه این بازدید، اظهار داشت: با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، سردخانه‌های استان لبریز از سیب و پرتقال شده‌اند و از روز گذشته روند توزیع در شهرستان‌ها آغاز شده و در ادامه میوه با کیفیت، با قیمت مناسب در سطح شهر کرمانشاه توزیع می‌شود.

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه مردم نگران میوه ایام نوروز نباشند، گفت: حجم ارسال میوه به بازار به تدریج افزایش می‌یابد و قیمت‌ها متعادل‌تر خواهد شد.

صفایی، مدیر تعاون روستایی استان کرمانشاه نیز، گفت: کل سهمیه میوه شب عید استان تامین و در سردخانه‌های استان ذخیره‌سازی شده است.

وی با بیان اینکه چندین عامل سیار توزیع نیز برای این امر تدارک دیده شده است، افزود: در ایام شب عید و همچنین ایام نوروز ۱۴۰۰ عملیات توزیع میوه در سطح استان ادامه خواهد داشت.

صفایی اضافه کرد: ۸۰ عامل فروشندگی در سطح شهر کرمانشاه و ۷۵ عامل فروش در سطح شهرستان‌ها اقدام به توزیع میوه به مصرف کننده می‌کنند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
پرسپولیس در مورد عیسی آل‌کثیر به AFC نامه فرستاد