ابراهیم شکیبا امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: تاکنون چهار مرحله واکسن کرونا به میزان ۵ هزار و ٣٠٠ دوز وارد استان شده است.  وی با بیان اینکه تاکنون این واکسن برروی ٢ هزار و ۴٠٠ نفر از کادر درمانی تزریق شده است، افزود: الحمدالله این واکسن هیچگونه عوارضی […]

ابراهیم شکیبا امروز در گفت و گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: تاکنون چهار مرحله واکسن کرونا به میزان ۵ هزار و ٣٠٠ دوز وارد استان شده است. 

وی با بیان اینکه تاکنون این واکسن برروی ٢ هزار و ۴٠٠ نفر از کادر درمانی تزریق شده است، افزود: الحمدالله این واکسن هیچگونه عوارضی نداشته و همکاران ما در سلامت کامل هستند.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه درخصوص ویروس کرونای انگلیسی گفت: تاکنون ٢۶ نفر به کرونای انگلیسی مبتلا شده اند که متأسفانه یک نفر آنان فوت شده است.

شکیبا ادامه داد: ٢۵ نفر از این افراد سابقه مسافرت به استان های دیگر را داشتند که بی‌شک این موضوع در ابتلای آنان بی تاثیر نیست.

وی درخصوص برنامه سفرهای نوروزی، گفت: تلاش بسیاری جهت ممنوعیت سفر به کرمانشاه صورت گرفت، اما ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام کرد که فقط در استان‌های نارنجی و قرمز ممنوعیت سفر وجود دارد.

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در پایان از مردم خواست که در جهت حفظ سلامت خود و همشهریان از برگزاری مهمانی خودداری کنند.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
۴ هزار بیمار خاص و صعب‌العلاج تحت حمایت کمیته امداد