به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پلیس هیچگاه مخالف شادی مردم نبوده و همواره نیز تلاش کرده شرایط ایمنی را برای شادی آن‌ها و به‌خصوص جوانان فراهم کند. وی افزود: در این میان متاسفانه هستند افرادی که به بهانه شادی و برپایی مراسمات سنتی باعث […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی امروز در جمع اصحاب رسانه، اظهار داشت: پلیس هیچگاه مخالف شادی مردم نبوده و همواره نیز تلاش کرده شرایط ایمنی را برای شادی آن‌ها و به‌خصوص جوانان فراهم کند.

وی افزود: در این میان متاسفانه هستند افرادی که به بهانه شادی و برپایی مراسمات سنتی باعث هرج و مرج و بی‌نظمی شده و برای خانواده‌ها و مردم ایجاد مزاحمت می‌کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه تصریح کرد: روی صحبت و اخطار پلیس با این افراد است که تصور می‌کنند به بهانه شادی می‌توانند با اقدامات هنجارشکنانه مزاحمت ایجاد کرده و برای دیگران مشکل‌ساز شوند.

وی تاکید کرد: پلیس قاطعانه با این افراد برخورد و علاوه بر دستگیری و بازداشت آن‌ها، خودروهایشان را نیز تا پایان تعطیلات نوروزی توقیف و در پارکینگ نگه خواهد داشت.

آمویی در عین حال به شهروندان توصیه کرد؛ امسال هم مانند سال گذشته و به علت تداوم شیوع کرونا و جهش این بیماری از حضور در اجتماعات خودداری و به صورت مختصر و محدود آئین سنتی چهارشنبه پایان سال را برپا کنند.  

وی ادامه داد: خوب است شهروندان مراسم چهارشنبه پایانی سال را به صورت کوچه محور برگزار و والدین نیز بر رفتار کودکان و نوجوانان خود نظارت لازم را داشته باشند تا شاهد اتفاقات و حوادث تلخ نباشیم.

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه در پایان و با اشاره به درگیر بودن نیروهای درمانی و امدادی در بحث مقابله با کرونا، گفت: شایسته است با عمل به توصیه‌های ارائه شده برای لحظه‌ای شادی زودگذر جان خود را به خطر نیاندازیم و زحمات کادر درمان را هم مضاعف نکنیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
با برقراری حمل یکسره کالا می توانیم سهم خوبی در بازار عراقداشته باشیم

انتهای پیام/پ