محمدجواد کنجوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: به غیر از اکران فیلم در پردیس سینمایی آزادی کرمانشاه، در تلاش هستیم این امکان را فراهم کنیم تا اهالی مناطق محروم کرمانشاه و شهرهای دورافتاده استان نیز که شرایط آمدن به مرکز استان را ندارند و تاکنون سینما نرفته‌اند، از لذت تماشای […]

محمدجواد کنجوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه، اظهار داشت: به غیر از اکران فیلم در پردیس سینمایی آزادی کرمانشاه، در تلاش هستیم این امکان را فراهم کنیم تا اهالی مناطق محروم کرمانشاه و شهرهای دورافتاده استان نیز که شرایط آمدن به مرکز استان را ندارند و تاکنون سینما نرفته‌اند، از لذت تماشای فیلم در سینما بهره‌مند شوند.

وی افزود: در این طرح پس از هماهنگی با تهیه کنندگان و صاحبان آثار توسط واحد پخش و اکران موسسه بهمن سبز، تجهیزات سینمایی ما در مناطق هدف مستقر شده و مردم آن منطقه به تماشای فیلم‌های سینما می‌پردازند.

مدیر امور سینمایی حوزه هنری استان کرمانشاه، اهداف این طرح را پخش فیلم در مناطق دورافتاده و ایجاد رضایت برای مردم محروم دانست و گفت: قطعا این برنامه می‌تواند از گسترش آسیب‌های اجتماعی در استان جلوگیری کنند.

وی خاطرنشان کرد: محله‌های محروم شهر کرمانشاه، شهرستان‌ها، روستاها و مناطق دورافتاده استان، اماکن خاص نظیر ندامتگاه و زندان‌ها، گرمخانه‌ها و مراکز نگهداری سالمندان از دیگر مجموعه‌های هدف در این طرح است.

کنجوری به رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیز اشاره کرد و گفت: از آنجا که سلامت آحاد مردم مهم‌ترین اولویت ماست، تمامی پروتکل‌های بهداشتی در اینگونه برنامه‌ها از قبیل: تب‌سنجی، فاصله‌گذاری اجتماعی و ضدعفونی انجام می‌شود‌.

وی در پایان، افزود: در هفته گذشته نیز به منظور همدردی با هموطنان زلزله‌زده سی‌سخت، یک روز فروش فیلم سینمایی «دیدن این فیلم جرم است» در سینماهای حوزه هنری در سراسر کشور به همراه یک روز حقوق مدیران موسسه بهمن سبز برای امدادرسانی به مردم این شهر اهدا شد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
هوای کرمانشاه رو به گرمی می‌رود/ احتمال بارندگی پراکنده درمناطق کوهستانی هست

انتهای پیام/پ