ایسنا/کرمانشاه معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از توزیع میوه شب عید با نرخ مصوب دولتی در ۱۵۵ مرکز سطح استان خبر داد. احسان باقرخانی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به آغاز توزیع میوه شب عید در استان از روز گذشته(۲۴ اسفند)، گفت: توزیع میوه در ۱۵۵ مرکز در […]

ایسنا/کرمانشاه معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه از توزیع میوه شب عید با نرخ مصوب دولتی در ۱۵۵ مرکز سطح استان خبر داد.

احسان باقرخانی در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به آغاز توزیع میوه شب عید در استان از روز گذشته(۲۴ اسفند)، گفت: توزیع میوه در ۱۵۵ مرکز در حال انجام است که ۸۰ مرکز آن در شهر کرمانشاه و مابقی در شهرستان‌ها قرار دارند.

وی  سهمیه میوه شب عید استان کرمانشاه را ۷۵۰ تن اعلام کرد و افزود: ۵۰۰ تن از این میزان پرتقال و ۲۵۰ تن سیب است.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه، قیمت مصوب هر کیلو پرتقال را برای مصرف کننده ۱۲ هزار تومان و هر کیلو سیب را ۱۰ هزار تومان عنوان کرد.

معاون بازرگانی سازمان صمت استان کرمانشاه با بیان اینکه عاملین توزیع میوه موظف به رعایت این نرخ‌ها هستند، گفت: بازرسین سازمان صمت و اکیپ‌های تعزیرات حکومتی در این ایام نظارت بر نحوه توزیع میوه شب عید را بر عهده دارند، ضمن اینکه در مراکز عرضه یک نفر ناظر بسیجی هم حضور دارد.

باقرخانی با اشاره به اینکه توزیع میوه شب عید در تعطیلات نوروز نیز ادامه دارد، خاطرنشان کرد: سعی کرده ایم از انواع با کیفیت بالای میوه برای توزیع با نرخ‌های مصوب خریداری کنیم.

باقرخانی در ادامه اشاره ای هم به توزیع گوشت و مرغ منجمد با نرخ های مصوب دولتی در استان داشت و گفت: هم اکنون عرضه را در ۴۰ نقطه با قیمت های مصوب داریم.

 وی اضافه کرد: گوشت قرمز منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۸۰ هزار تومان و گوشت مرغ منجمد با قیمت هر کیلوگرم ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان به دست مصرف کنندگان می‌رسد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رویه های سنتی مانعی برای توسعه صادرات و رونق تولیدهستند

وی در ادامه در خصوص وضعیت  روغن در بازار نیز گفت: با حجمی از روغن که در فروشگاه های استان توزیع کرده‌ایم، قاعدتا نباید کمبودی وجود داشته باشد با این حال از مردم استان تقاضا داریم به اندازه نیاز خود خرید کنند.

انتهای پیام