معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از ممنوع بودن برگزاری هرگونه مراسمی تحت عنوان جشن چهارشنبه آخر سال در تالار‌ها و اماکن خبر داد. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی با بیان اینکه طی روز‌های اخیر برخی از تالار‌ها و باغ تالارها، کافی شاپ‌ها و مجموعه‌های تفریحی و گردشگری اقدام به […]

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از ممنوع بودن برگزاری هرگونه مراسمی تحت عنوان جشن چهارشنبه آخر سال در تالار‌ها و اماکن خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، سرهنگ محمدرضا آمویی با بیان اینکه طی روز‌های اخیر برخی از تالار‌ها و باغ تالارها، ممنوعیت برگزاری مراسم چهارشنبه سوری در تالار‌ها و اماکنکافی شاپ‌ها و مجموعه‌های تفریحی و گردشگری اقدام به تبلیغ جهت برگزاری جشن چهارشنبه آخر سال در فضای مجازی کرده اند، گفت: شهروندان در جریان باشند برگزاری هرگونه جشنی تحت عنوان مراسم چهارشنبه آخر سال (چهارشنبه سوری) ممنوع بوده و هیچ مجوزی برای این کار صادر نشده است.

وی تصریح کرد: پلیس نظارت بر اماکن عمومی و بازرسی اتاق اصناف از عصر فردا (سه شنبه – ۲۶ اسفند) نسبت به انجام بازرسی از تالار‌ها و واحد‌های صنفی اقدام و در صورت مشاهده با متخلفان برابر قانون برخورد می‌شود.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه همچنین به خانواده‌ها و شهروندان توصیه کرد: از حضور در چنین اماکنی پرهیز کنند چرا که این جشن‌ها غیرقانونی و با خاطیان برخورد می‌شود.

سرهنگ آمویی اظهار داشت: با توجه به شیوع کرونا به شهروندان توصیه می‌شود جشن مراسم سنتی چهارشنبه اخر سال را به صورت محدود و کوچه محور برگزار کنند تا هم از شیوع این ویروس جلوگیری و هم مشکلی برایشان ایجاد نشود.

وی افزود: پلیس برای امنیت مردم و آرامش خانواده‌ها در کنارشان حضور دارد و اجازه سوء استفاده به برخی فرصت طلبان نمی‌دهد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
انهدام باند قاپ زنی در کرمانشاه و کشف ۳۵ فقره سرقت