میزان کمک‌های مردم نوع دوست استان کرمانشاه در جشن نیکوکاری امسال نسبت به سال گذشته ۱۱۰ درصد رشد داشته است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه امسال کمک های جشن نیکوکاری در استان از طریق ۱۱۰ پایگاه ثابت و سیار و چهار […]

میزان کمک‌های مردم نوع دوست استان کرمانشاه در جشن نیکوکاری امسال نسبت به سال گذشته ۱۱۰ درصد رشد داشته است.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمانشاه، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان کرمانشاه با بیان اینکه امسال کمک کرمانشاهیان در جشن نیکوکاری از ۳۰ میلیارد تومان گذشتکمک های جشن نیکوکاری در استان از طریق ۱۱۰ پایگاه ثابت و سیار و چهار درگاه الکترونیکی جمع آوری شد، گفت: طبق آخرین آمار خیران کرمانشاهی بیش از ۳۰ میلیارد تومان در این جشن بزرگ به نیازمندان کمک کرده اند.

نصوری افزود: از این میزان کمک دو میلیارد و ۶۲۹ میلیون تومان نقدی و باقی به صورت غیرنقد اهدا شده است.

وی با اشاره به اینکه پیش از آغاز جشن نیکوکاری پیش بینی شده بود امسال ۱۵ میلیارد تومان برای نیازمندان جمع آوری شود، اظهار داشت: با کمک ۳۰ میلیارد تومانی کرمانشاهیان به جشن نیکوکاری بیش از ۱۹۱ درصد از پیش بینی‌ها و تعهدات این جشن تحقق یافته است.

نصوری خاطرنشان کرد: این نهاد همچنان آمادگی دارد در آستانه سال نو کمک‌های مردمی را بنا به نیت خیرخواهانه نیکوکاران به دست نیازمندان برساند.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
نماز جمعه فردا در کرمانشاه برگزار می‌شود