بهرام درویشی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بارندگی‌های اخیر در استان کرمانشاه اظهار کرد: این بارندگی‌ها در کنار مدیریت بهره برداری از این سد موجب سر ریز شدن سد سلیمانشاه برای اولین بار در سال آبی جاری شده است. وی با بیان اینکه رهاسازی آب برای اراضی پایین دستی این […]

بهرام درویشی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به بارندگی‌های اخیر در استان کرمانشاه اظهار کرد: این بارندگی‌ها در کنار مدیریت بهره برداری از این سد موجب سر ریز شدن سد سلیمانشاه برای اولین بار در سال آبی جاری شده است.

وی با بیان اینکه رهاسازی آب برای اراضی پایین دستی این سد طی سال صورت گرفته است، افزود: حجم مخزن سد سلیمانشاه در شهرستان سنقر و کلیایی ۵۲ میلیون متر مکعب است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان کرمانشاه با اشاره به پیش بینی‌ها برای بارش مناسب در فروردین ماه سال آینده گفت: سر ریز شدن سدهای این استان نشان می‌دهد که برای تأمین آب در فصل تابستان استان کرمانشاه با مشکل حادی مواجه نخواهد شد.

درویشی ابراز امیدواری کرد که با همکاری مردم در مدیریت مصرف آب، استان کرمانشاه تابستان پیش رو را با کمترین تنش و مشکل پشت سر بگذارد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
رقابت بیش از ۵ هزار داوطلب کرمانشاهی در آزمون دکترا