رضا آذری هافبک جوان و ۲۳ ساله استقلال که در این فصل در اندیشه های محمود فکری و فرهاد مجیدی جایی نداشت روز گذشته برای فرصت بیشتر جهت به نمایش گذاشتن توانایی هایش، راهی ماشین سازی شد. رسانه رسمی باشگاه استقلال تهران نیز روز گذشته در بخش خبری ۴:۴۴ خود که در آن تمامی اخبار […]

رضا آذری هافبک جوان و ۲۳ ساله استقلال که در این فصل در اندیشه های محمود فکری و فرهاد مجیدی جایی نداشت روز گذشته برای فرصت بیشتر جهت به نمایش گذاشتن توانایی هایش، راهی ماشین سازی شد.

رسانه رسمی باشگاه استقلال تهران نیز روز گذشته در بخش خبری ۴:۴۴ خود که در آن تمامی اخبار موثق باشگاه اعلام می شود، با تایید خبر حضور آذری در ماشین سازی از حضور ۴ ماهه این بازیکن در تیم تبریزی خبر داد.

با وجود توافق طرفین و تایید آن توسط رسانه رسمی باشگاه استقلال، این انتقال در نهایت صورت نگرفت تا حضور رضا آذری در ماشین سازی منتفی شود.

گفتنی است که رضا آذری در طول بازی های نیم فصل اول لیگ بیستم فرصت زیادی برای حضور در میدان پیدا نکرد تا پس از رهایی از بند مصدومیت رباط صلیبی، نتواند روزهای خوب خود در دوران استقلال شفر را تکرار کند. با خرید آرمان رمضانی، عرصه برای آذری تنگ تر هم شد و حال باید دید که آینده او چه خواهد شد؟

 

 

 

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
آغاز توزیع سه هزار بسته معیشتی بین نیازمندان