به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، ابراهیم شکیبا معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : در طرح بازرسان بهداشتی روزانه از ساعت هشت صبح تا ۲۰ کار نظارت و بازرسی را با دقت انجام خواهند داد. او گفت : بازرسی به صورت شبانه و سرزده نیز در دستور کار این تیم‌ها […]

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، ابراهیم شکیبا معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت : در طرح بازرسان بهداشتی روزانه از ساعت هشت صبح تا ۲۰ کار نظارت و بازرسی را با دقت انجام خواهند داد.

او گفت : بازرسی به صورت شبانه و سرزده نیز در دستور کار این تیم‌ها قرار دارد و این بازرسان از همه مراکزی که با سلامت مردم در ارتباط هستند بازدید و نظارت خواهند کرد.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه افزود: با توجه به شیوع ویروس جهش یافته کرونا انگلیسی در استان، این تیم‌ها با محوریت مقابله با این ویروس در بحث پیشگیری و آموزش نیز با جدیت تمام بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سطح استان نظارت خواهند کرد.

او افزود: تمام تلاش ما این است با توجه به شیوع کرونا انگلیسی با همراهی مردم به گونه‌ای ویژه عمل کنیم تا بتوانیم سلامت شهروندان را حفظ نماییم و از بروز موج جدید کرونا در استان جلوگیری کنیم.

شکیبا ادامه داد: از مردم می‌خواهیم با رعایت بیشتر دستورالعمل های بهداشتی و اجتناب از سفر و مهمانی و دید بازدید در ایام نوروز، ضمن حفظ سلامت خود و عزیزانشان، خادمان بهداشت و مدافعان سلامت را در مسیر برقراری سلامت نوروز ۱۴۰۰ همراهی کنند.

او گفت: سامانه ۱۹۰ پل ارتباطی مردم با معاونت بهداشتی است و مجموعه دانشگاه رسیدگی لازم را به شکایات مردمی خواهد داشت .

انتهای پیام/د

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حرم احمدابن اسحاق (ره) پس از چهار سال / قطب بزرگ زیارتی و فرهنگی کشور نیازمند توجه ویژه است