نشریه مارکا دیروز ویدئویی از عصبانیت لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا از تعدادی از هواداران این تیم منتشر کرد. برخی از هواداران با دوربین های خود از بازیکنان هنگام رانندگی و ورود به کمپ تمرینی فیلم و عکس می گیرند که به نظر می رسد لیونل مسی از این شدت نزدیکی احساس خوبی نداشته و این […]

نشریه مارکا دیروز ویدئویی از عصبانیت لیونل مسی، کاپیتان بارسلونا از تعدادی از هواداران این تیم منتشر کرد. برخی از هواداران با دوربین های خود از بازیکنان هنگام رانندگی و ورود به کمپ تمرینی فیلم و عکس می گیرند که به نظر می رسد لیونل مسی از این شدت نزدیکی احساس خوبی نداشته و این رفتار را غیرعادی توصیف کرد.

به گزارش فرتاک نیوز،البته آن هوادار بارسلونا که در حال فیلم گرفتن بود به سرعت از کار خود پشیمان شده و از لیونل مسی هم عذرخواهی کرد. اما به هر حال با توجه به اینکه کمتر شاهد عصبانیت مسی بوده ایم، واکنش او به سرعت در شبکه های اجتماعی و بین کاربران خبرساز شد.

اما این اتفاق در مورد فرانکی دی یونگ و آنتوان گریزمان، دو بازیکن گرانقیمت بارسلونا نیز رخ داده و آنها نیز دل خوشی از این رفتار هواداران ندارند. به نظر می رسد بازیکنان بارسلونا این نوع فیلم گرفتن را نقض حریم شخصی خود قلمداد کرده و به همین دلیل به هواداران اعتراض می کنند.

 

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
ربات بوستون داینامیک در انبار آمریکا +فیلم