هشدار معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کرمانشاه: سرویس کرمانشاه – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: آن دسته از متخلفان و هنجارشکنان مراسم سنتی چهارشنبه پایان سال که بخواهند به بهانه شادی در نظم و امنیت عمومی اخلال ایجاد کرده و مزاحم دیگران شوند تا پایان تعطیلات نوروزی روانه بازداشتگاه می‌شوند. به گزارش کردپرس، سرهنگ […]

هشدار معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی کرمانشاه:

متخلفان چهارشنبه سوری تا پایان تعطیلات نوروزی بازداشت می‌شوند

سرویس کرمانشاه – معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه گفت: آن دسته از متخلفان و هنجارشکنان مراسم سنتی چهارشنبه پایان سال که بخواهند به بهانه شادی در نظم و امنیت عمومی اخلال ایجاد کرده و مزاحم دیگران شوند تا پایان تعطیلات نوروزی روانه بازداشتگاه می‌شوند.

به گزارش کردپرس، سرهنگ «محمدرضا آمویی» روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پلیس هیچگاه مخالف شادی مردم نبوده و همواره نیز تلاش کرده شرایط ایمنی را برای شادی آنها و خصوصا جوانان فراهم کند.

وی افزود: در این میان متاسفانه هستند افرادی که به بهانه شادی و برپایی مراسمات سنتی باعث هرج و مرج و بی نظمی شده و برای خانواده ها و مردم ایجاد مزاحمت می کنند.

سرهنگ آمویی تصریح کرد: روی صحبت و اخطار پلیس با این افراد است که تصور می کنند به بهانه شادی می توانند با اقدامات هنجارشکنانه مزاحمت ایجاد کرده و برای دیگران مشکل ساز شوند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه تاکید کرد: پلیس قاطعانه با این افراد برخورد و علاوه بر دستگیری و بازداشت آنها، خودروهایشان را نیز تا پایان تعطیلات نوروزی توقیف و در پارکینگ نگه خواهد داشت.

وی در عین حال به شهروندان توصیه کرد؛ امسال هم مانند سال گذشته و به علت تداوم شیوع کرونا و جهش این بیماری از حضور در اجتماعات خودداری و به صورت مختصر و محدود آئین سنتی چهارشنبه پایان سال را برپا کنند.

سرهنگ آمویی ادامه داد: خوب است شهروندان مراسم چهارشنبه پایانی سال را به صورت کوچه محور برگزار و والدین نیز بر رفتار کودکان و نوجوانان خود نظارت لازم را داشته باشند تا شاهد اتفاقات و حوادث تلخ نباشیم.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
تأیید صلاحیت ۸۱۲ داوطلب عضویت در شورا‌های اسلامی شهرکرمانشاه/نام‌نویسی بیش از ۱۰ هزار و ۱۰۰ داوطلب

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه در پایان و با اشاره به درگیر بودن نیروهای درمانی و امدادی در بحث مقابله با کرونا، گفت: شایسته است با عمل به توصیه های ارائه شده برای لحظه ای شادی زودگذر جان خود را به خطر نیاندازیم و زحمات کادر درمان را هم مضاعف نکنیم.