به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، دویست و سی و سومین جلسه شورای شهر کرمانشاه با حضور اکثریت اعضاء و جمور مدیر کل برنامه وبودجه  شهرداری برگزار ‌شد. در ابتدای این جلسه بودجه سال۱۴۰۰ شهرداری کرمانشاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت؛ طیب حیدری رئیس شورای اسلامی شهر ضمن اشاره به بودجه شهرداری کرمانشاه در […]

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمانشاه، دویست و سی و سومین جلسه شورای شهر کرمانشاه با حضور اکثریت اعضاء و جمور مدیر کل برنامه وبودجه  شهرداری برگزار ‌شد.

در ابتدای این جلسه بودجه سال۱۴۰۰ شهرداری کرمانشاه مورد بحث و بررسی قرار گرفت؛ طیب حیدری رئیس شورای اسلامی شهر ضمن اشاره به بودجه شهرداری کرمانشاه در سال ۱۳۹۸، اظهار داشت: بودجه شهرداری در سال گذشته حدود یک‌هزار و ۳۰۰ میلیارد تومان بود که برای سال ۱۴۰۰ به ۳ هزار میلیارد تومان رسیده است.

جمور، مدیر کل برنامه و  بودجه شهرداری کرمانشاه در ادامه این جلسه، گفت: پروژه تقاطع مادر؛ میدان سپاه و پروژه شهید سلیمانی از جمله پروژه‌های شاخص سال ۱۴۰۰ هستند که ۶۰ میلیارد برای پروژه میدان سپاه، ۱۲ میلیارد برای پروژه مادر و ۱۵ میلیارد تومان برای تکمیل پروژه شهید سلیمانی در نظر گرفته شده است. 

وی تصریح کرد:  ۳۰۰ میلیارد تومان برای بدهی بانکی، ۲۰۰ میلیارد تومان برای خرید اتوبوس و یک‌هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان برای قطار شهری در نظر گرفته شده است.

جمور در پایان، گفت: بودجه شهرداری در بخش جاری در سال ۱۴۰۰ حدود ۲۸ درصد و در بخش عمرانی حدود ۷۲ درصد خواهد بود.

 آخرین جلسه سال ۱۳۹۹ شورای شهر کرمانشاه با تصویب بودجه شهرداری به پایان رسید.

انتهای پیام/پ


پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
انهدام 3 باند بزرگ سلاح و مهمات در کرمانشاه/ 165 فبضه سلاحجنگی کشف شد