آتش‌پاد غلامرضا رضایی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امروز ساعت ۱۵:۱۰ یک مورد انفجار منزل مسکونی در محله‌ای بالاتر از میدان جمهوری اسلامی پشت ترمینال راه کربلا به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه گزارش شد. وی با بیان اینکه پرسنل آتش‌نشانی به سرعت خود را به محل […]

آتش‌پاد غلامرضا رضایی بعد از ظهر امروز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: امروز ساعت ۱۵:۱۰ یک مورد انفجار منزل مسکونی در محله‌ای بالاتر از میدان جمهوری اسلامی پشت ترمینال راه کربلا به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه گزارش شد.

وی با بیان اینکه پرسنل آتش‌نشانی به سرعت خود را به محل وقوع حادثه رساندند، افزود: متأسفانه در این انفجار سه کودک به صورت حاد مصدوم شدند.

رئیس سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه با بیان اینکه امروز و در آستانه چهارشنبه سوری ۲ مورد انفجار مواد محترقه در منزل مسکونی گزارش شده است، گفت: تاکنون در مجموع ۶ کودک راهی بیمارستان شده‌اند.

رضایی ادامه داد: با وجود تذکرات داده شده توسط نیروی انتظامی، اورژانس و آتش‌نشانی متأسفانه چنین حوادثی رخ داده که توجه بیشتر والدین نسبت به کودکان و نوجوانان را می‌طلبد.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
سامانه پیگیری مشکلات احتمالی در توزیع عادلانه یارانه هااعلام شد