به گزارش خبرنگار مهر، افشین امیری ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که سالن جلسات صدا و سیمای استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا در اسفند سال ۹۸ استودیو بحران در مرکز بهداشت کرمانشاه تشکیل و در ۲ نوبت با استفاده از پزشکان متخصص اطلاع رسانی به مردم آغاز […]

به گزارش خبرنگار مهر، افشین امیری ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه که سالن جلسات صدا و سیمای استان کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: با شیوع ویروس کرونا در اسفند سال ۹۸ استودیو بحران در مرکز بهداشت کرمانشاه تشکیل و در ۲ نوبت با استفاده از پزشکان متخصص اطلاع رسانی به مردم آغاز شد.

وی افزود: با وجود محدودیت برای فعالیت مشاغل گوناگون تهیه و پخش برنامه‌های صدا و سیما با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی ادامه یافت.

رئیس صدا و سیما استان کرمانشاه با اشاره به برنامه‌های تعطیلات نوروزی و لحظه تحویل سال تصریح کرد: با برنامه ریزی‌های صورت گرفته تهیه برنامه‌های مفرح برای لحظه سال تحویل در دستور کار قرار گرفته و این برنامه به مدت چهار ساعت در روز سال نو پخش خواهد شد.

امیری خاطر نشان کرد: همچنین بیش از ۱۰ هزار دقیقه برنامه برای تعطیلات نوروزی شامل ۱۵ ویژه برنامه ایام عید، برنامه مسابقه تلفنی و طنز، ۲۰ برنامه کودک و نوجوان و مستندهایی با موضوع گردشگری و دفاع مقدس تهیه شده است.

وی بیان کرد: استان کرمانشاه دارای تعداد زیادی از اقوام شامل کرد، لک و فارس است که این تنوع قومیتی به ساخت برنامه‌های مختلف کمک می‌کند و همچنین برنامه‌هایی برای معرفی شخصیت‌های فرهنگی، کارآفرینان و فرهیختگان استان کرمانشاه تولید شده که در ایام تعطیلات پخش خواهد شد.

رئیس صدا و سیما استان کرمانشاه خاطر نشان کرد: موسیقی کرمانشاه در کشور از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و بسیاری از تولیدات صدا و سیما استان کرمانشاه در شبکه‌های سراسری مورد استفاده قرار می‌گیرد و به همین سبب در ایام نوروز پخش موسیقی متناسب با فصل بهار صورت خواهد گرفت.

پیشنهاد می شود این مطلب را نیز بخوانید
حمایت‌های رئیس کل بانک مرکزی از بورس

امیری با اشاره به برنامه‌های رادیو کرمانشاه گفت: در حوزه رادیو ۱۱ هزار دقیقه برنامه معادل ۱۷۸ ساعت در زمینه‌های طنز و سرگرمی، موسیقی و گردشگری، بهداشت و سلامت پخش خواهد شد.

وی با اشاره به اطلاع رسانی در مورد بیماری کرونا در ایام نوروز تصریح کرد: در بخش‌های مختلف خبری صدا و سیما استان کرمانشاه اطلاع رسانی مصوبات ستاد کرونا و وضعیت کرونا در سایر شهرستان‌ها مورد توجه قرار گرفته است.